Gigalight Abiarazten du 100G QSFP28 CLR4 Goi-Performance Datuen Zentroaren Transceiver optikoa
Data: 2018-11-01 Egilea:Gigalight 11330
Gigalight 100G QSFP28 CLR4 Transceiver optikoa
Shenzhen, Txina, Azaroa 1, 2018 - Gigalight ofizialki abian jarri zen 100G QSFP28 CLR4 transzisio optikoa errendimendu handiko datu zentroetarako 100G konexioaren desberdintzeko beharrak asetzeko.
Datu handien, cloud computing eta Internet mugikorren garapen azkarraren bidez, datuak zentroaren fluxua egunetik egunera handitzen ari da, baita errendimendu handiko datu zentroen arteko interkonexio eskaera ere. 100G konexioen arteko bereizketarako beharrak asetzeko errendimendu handiko datu zentroak, Gigalight 100G QSFP28 CLR4 transzendore optikoa abiarazi du.
100G QSFP28 CLR4 funtzioak datu zentroan erabiltzen den 100G QSFP28 CWDM4aren antzekoa da. Ezberdintasuna da CWDM4 moduluak FEC funtzioa aktibatzea eskatzen duela, CLR4 moduluak FEC eta FECren arteko loturak onartzen dituen bitartean eta konexioaren distantziarik gabeko konexioaren transmisioa 10km-raino, FEC gabe. errendimendu handiko informatika, maiztasun handiko merkataritza eta beste arlo batzuetako behar bereziak. Horrez gain, CLR4 moduluaren begi optikoen diagrama diagrama transmisorea CWDM4 moduluarena baino zorrotzagoa da eta CLR moduluaren BER-ren indizea (10)-12) CWDM4 moduluarenak baino askoz handiagoa da.
The Optical Eye Diagram of Gigalight 100G QSFP28 CLR4 Transceiver optikoa
The Gigalight 100G QSFP28 CLR4 transzisio optikoa QSFP MSA eta CLR4 MSA arauekin bat dator. Adoptatu zuen Gigalight-Pulsado motor óptico empaquetado, con cuatro canales de 25Gbps uncooled CWDM DFB laser (1271 nm, 1291 nm, 1311 nm y 1331 nm), cuatro fotónicos detectores de canales, CDRs, miniaturas de AWG chip y otros miniaturizados componentes. Moduluaren ohiko kontsumoa 3.5W baino gutxiago da 0-etara xNUMX-eko Eragilean.
Txinaren datu zentroen transzisio optikoko esploratzaile gisa, Gigalight 100G datu zentroko produktuen linean sendotzeko eta entregatzeko gaitasun sendoa du. Bezero etengabea eta merkatuaren baliozkotzea ondoren, egonkortasuna eta fidagarritasuna GigalightIndustria produktuak ere nabarmentzen dira. Gigalight100G QSFP28 CLR4 transzendore optikoa AWG txip eta jatorrizko Mini TO teknologia plataforma hartzen ditu. Energia gutxi kontsumitzen eta kostu baxuko abantaila nabarmenak ditu eta Gigalighterrendimendu handiko datu zentroaren hurrengo belaunaldirako ekarpena, CWDM4 moduluen gabeziak datu zentroaren aplikazioan
Gigalight industriaren teknologia nagusian erritmoa mantendu du, boutique garapenean oinarritzen da, erabiltzaileek goi-gaitasun, fidagarritasun handiko eta katxeatuen hodei handiaren datu zentro sarea sortzeko lagungarriak izan daitezen. Etorkizunean, Gigalight bezeroei produktu berritzaileak ekartzen dizkie.
buruz Gigalight
Gigalight Interkonexio optikoko diseinu optiko orokorra da, diseinatu, fabrikatu eta hornitzen dituena Transkriptore optikoak, osagai pasiboak, kable optiko aktiboak, MTP / MPO kableak, laino programatzaileak eta zuzentzaileak, eta modulu optiko koherenteak eta abar, hiru aplikazio nagusi: Data Center eta Cloud Computing, Metro & Broadcast Network, eta Wireless & 5G Optical Network. Gigalight diseinu esklusiboaren abantailak hartzen ditu bezeroak sare optikozko gailu bakarreko gailuekin eta produktuen kostu eraginkorra eskaintzeko.