Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 Transceptor optikoa Laguntza Datu-zentroa Jarraitu kostu baxuan Evolve
Data: 2019-02-16 Egilea:Gigalight 5378
Shenzhen, Txina, otsailak 15, 2019 - Gigalight berriki iragarri 200G QSFP-DD PSM8 optikozko transceptorea, 200G konexio optikozko kostu baxuko irtenbide bat eskainiz 100G-tik 400G-tik zentratzen diren datu-zentroetara.
Interkonexio optikoko teknologia 100G-tik 200G / 400G-ra mugitzen ari da eta datu zentroen bilakaerak bide asko ditu. GigalightPSM (Paralelo Modu Bakarra) produktuaren lerro bakarra kostu baxuko elkarreragin optikoaren bide bat da. The Gigalight PSM produktuen lineak 40G PSM4, 100G PSM4 eta 200G PSM8 transistore optikoak biltzen ditu NRZ kodeketan oinarrituta (kostuen murrizketa) oinarrituta.
Ezagutzen dugun moduan, QSFP-DD hurrengo belaunaldiko datu-zentroaren xarma bihurtu da, banda zabalera bikoiztu delako. Gigalightberria abiarazi da 200G QSFP-DD PSM8 transzisio optikoa QSFP-DD MSA estandarra betetzen du eta 8-karril (25Gb / s) errepidearen diseinu paralelo bat erabiltzen du 10km arteko transmisio distantziarekin. Produktua energia kontsumoa txikia da (6.5W baino gutxiago) eta 0 – 70 ° C funtzionatzen duen tenperatura gama betetzen du. Auto-garatutako motor optiko bat hartuz, ekoizpen-eraginkortasuna hobetzeaz gain, kostua ere nabarmen murriztu daiteke.
Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 Transceptor optikoa Laguntza Datu-zentroa Jarraitu kostu baxuan Evolve
Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 Transceptor optikoa Laguntza Datu-zentroa Jarraitu kostu baxuan Evolve
Nabarmenak Gigalight200G QSFP-DD PSM8 Transceiver optikoa
▪ QSFP-DD MSA betetzea
▪ 10km-k 1310nm modu bakarreko zuntzetara iristen dira
▪ Energia gutxiko kontsumoa <6.5W
▪ Eragiketaren kasuaren tenperatura barruti 0 ° C eta + 70 ° C
40G SR4, 100G SR4 eta 200G SR8 multimodo paralelo VCSEL transkriptore optikoekin abantaila tradizionalekin, Gigalight 10km lotura-transmisiorako PSM optikozko transzisio osoak perfekzionatzen ari da. Puntu honetan, GigalightNRZ transmisioan oinarritutako soluzio kostu baxuko datu konexio optiko paraleloen aplikazioetan oinarritutako konponbidea funtsean burutu da eta bezeroek eskuratu nahi dute.
buruz Gigalight
Gigalight Interkonexio optikoko diseinu optiko orokorra da, diseinatu, fabrikatu eta hornitzen dituena Transkriptore optikoak, osagai pasiboak, kable optiko aktiboak, MTP / MPO kableak, laino programatzaileak eta zuzentzaileak, eta modulu optiko koherenteak eta abar, hiru aplikazio nagusi: Data Center eta Cloud Computing, Metro & Broadcast Network, eta Wireless & 5G Optical Network. Gigalight diseinu esklusiboaren abantailak hartzen ditu bezeroak sare optikozko gailu bakarreko gailuekin eta produktuen kostu eraginkorra eskaintzeko.