Gigalight Datu zentroko interkonektagailuentzako 200 G-ko transmisio optikoen gama osoa abiarazten du

data: 2020-06-08 Egilea: Gigalight 6620 Tags: 200G , QSFP56 , 50G PAM4 , Transkriptore optikoak

Shenzhen, Txina, ekainaren 8, 2020 - Gigalight, mundu mailako interkonexio optikoen diseinuaren berritzaile nagusiak, 200G PAM50 oinarritzat duen 4G datu-zentroen transmisore optikoen serie osoa jarri du abian DSP plataforma, cloud computing bezeroen beharrei erantzuteko banda zabalera handiagoa lortzeko.

Abian jarri berri diren produktuak honako hauek dira:

  • 200G QSFP56 SR4 / AOC - VCSEL laser, OM100 zuntzetik 4m arte eta 5W gehieneko potentzia kontsumoa.
  • 200G QSFP56 DR4-4 estali gabeko EML laserra paraleloak, gehienez 500 m (estandarra) edo 2 km (hobetua) SMF baino gehiago, eta gehienez 5.5W energia kontsumo.
  • 200G QSFP56 FR4: hozitako CWDM EML laserrak, gehienez 2 km (estandarra) edo 10 km (hobetua) SMF baino gehiago, eta 7W gehieneko potentzia kontsumoa funtzionamendu tenperatura osoan.
  • 200G QSFP56 LR4 - hoztua LAN-WDM EML laserrak, 10 km SMF baino gehiago, eta 7W gehieneko energia kontsumoa.

Gigalight200G berria QSFP56 liga products abantaila batzuk dituzte energia kontsumoaren diseinuan, eta zero erroreen transmisioa bermatu dezakete FEC postarekin eta% 100 FEC marjina errendimenduarekin, oso egokiak baitira datu zentroen aplikazioetarako.

Gigalight200G errezeptore optikoen zorroa 8G NRZ serieko 25 kanaletan eta 4G kanaleko 50G PAM4 serieetan banatu daiteke, eta horretarako diseinatutako motor optikoko motor gailuak hartzen dituzte, ekoizpen masiboaren beharrak asetzeko, eta garapenerako egitura sendoa osatzen lagun dezakete. hurrengo belaunaldiko datu-zentroen informatika azpiegiturak.

GIGALIGHT-i buruz

GIGALIGHT, konexio optikoko diseinu berritzaile global bat da, diseinatu, fabrikatu eta hornitzen duena Transkriptore optikoak, kable optiko aktiboak eta modulu optiko koherenteak datu zentroen sarerako, 5G hari gabeko sarea, transmisio optikoko sarea eta bideo sarea emititzeko. Diseinu esklusiboaren abantailak hartzen ditu konpainiak bezeroei sare optikoko gailu errentagarriak eskaintzeko.