100G QSFP28 AOC

An Gigalight 100G QSFP28 go 100G QSFP28 Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha do naisc 100G go 100G idirnascadh suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Snáithín Ilmhóid (CMA). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Is é an 100G QSFP28 AOC cóimeáil de lána iomlán dé-dhúbailte 4 agus is féidir gach lána sonraí a tharchur ag rátaí suas go dtí 25.78Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlánaithe de 103Gb / s. Tá an fad suas le méadar 70 ag baint úsáide as OM3 MMF agus méadar 100 ag baint úsáide as OM4 MMF.

▪ Cónascairí fachtóra foirm QSFP28 te-pluggable
▪ Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
▪ Eagar VCSEL 4x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
▪ Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
▪ Tabhair tacaíocht do sheachbhóthar CDR
▪ Comhlíonadh le QSFP28 MSA agus IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4
▪ Comhlíonadh le IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 agus InfiniBand 4x FDR / EDR
▪ Ráta sonraí suas go 103.1Gbps
▪ Tomhaltas cumhachta <2.5W in aghaidh an deireadh
▪ Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)
▪ 100GBASE-SR4 Ethernet
▪ 40GBASE-SR4 Ethernet
▪ InfiniBand 4x FDR / EDR
  •                         
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: