100G QSFP28 CWDM4 (10km)

An Gigalight 100G QSFP28 CWDM4 Tá tarchuradóir optúil 10km (GQS-SPO101-CLR4C) deartha le haghaidh naisc Ethernet 100G CWDM4 a shroicheann suas go 10km thar Snáithín Mód Aonair (SMF). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Athraíonn an modúl bealaí ionchuir 4 de shonraí leictreacha 25Gb / s go dtí bealaí 4 de chomharthaí optúla CWDM agus ansin déanann siad iad a ilphléacsáil i gcainéal amháin le haghaidh tarchur optúil 100Gb / s. Ar a mhalairt ar thaobh an ghlacadóra, dí-ilphléacsálann an modúl ionchur optúil 100Gb / s i gcainéil 4 de chomharthaí optúla CWDM agus ansin athraíonn sé iad chuig bealaí aschuir 4 sonraí leictreacha. Is iad na tonnfhaid lárnacha de chainéil CWDM 4 ná 1271nm, 1291nm, 1311nm agus 1331nm mar bhaill den eangach tonnfhaid CWDM a shainmhínítear in CWDM4 MSA. Soláthraíonn na tarchuradóirí ard-fheidhmíocht gan d'iompar DFB CWDM agus glacadóirí PIN ard-íogaireachta feidhmíocht níos fearr d'fheidhmchláir 100-Gigabit Ethernet suas go dtí naisc 10km.

▪ Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable
▪ Modúil 4 modúl tras-tharchuradóra lán-déphléacsacha
▪ 4x gan tarchur CWDM DFB tarchuradóra agus PIN ROSA
▪ Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
▪ Dearadh inneall optúil nach aerdhíonach é
▪ Comhlíontach le MSFP28 MSA agus CWDM4 MSA
▪ Ráta sonraí suas go 103.125Gbps
▪ Teacht suas le 10km thar G.652 SMF le KR4 FEC
▪ Tomhaltas cumhachta <3.5W
▪ Gabhdáin Duplex LC
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)

An Gigalight Tá modúil optúla 100G QSFP28 CWDM4 cáilithe faoi teocht an cháis 10 ° C agus 85% @85 taise (an t-athrú ar TX ≤ 500dBm, RX ≤ 2.5dBm).

▪ 100G CWDM4 Ethernet
  •       

    100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Breisithe 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 Loopback (Gníomhach)

     
  •       

    120G CXP SR10 (400m)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: