Tionscail 100G QSFP28 LR4 (10km)

An Gigalight Tá 100G QSFP28 tionsclaíoch transceiver optúil 4G (GQS-SPO10-LR101T) deartha le haghaidh naisc Ethernet 4GBASE-LR100 Lárionad Sonraí a shroicheann suas go 4km thar Snáithín Mód Aonair (SMF). Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Athraíonn an modúl bealaí ionchuir 4 de shonraí leictreacha 25Gb / s go bealaí 4 de chomharthaí optúla LAN-WDM agus ansin ilphléacsálann siad isteach i gcainéal amháin le haghaidh tarchur optúil 100Gb / s. Ar an taobh eile den taobh glacadóra, dí-ilphléacsálann an modúl ionchur optúil 100Gb / s i gcainéil 4 de chomharthaí optúla LAN-WDM agus ansin athraíonn sé iad chuig bealaí aschuir 4 sonraí leictreacha. Is iad na tonnfhaid lárnacha de chainéil 4 LAN-WDM ná 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm agus 1309.14nm mar bhaill den eangach tonnfhaid LAN-WDM a shainmhínítear in IEEE 802.3ba. Soláthraíonn na tarchuradóirí ardfheidhmíochta LAN-WDM DFB agus glacadóirí PIN ard-íogaireachta feidhmíocht níos fearr do na feidhmchláir 100-Gigabit Ethernet suas go dtí naisc 10km agus comhlíonann siad le ceanglais optúla le riachtanais IEEE 802.3ba 88GBASE-LR100.

▪ Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable
▪ Modúil 4 modúl tras-tharchuradóra lán-déphléacsacha
▪ 4x fuaraithe LAN-WDM DFB tarchuradóra agus PIN ROSA
▪ Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
▪ Comhlíonadh le QSFP28 MSA agus IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4
▪ Ráta sonraí suas go 103.125Gbps
▪ Teacht suas le 10km thar G.652 SMF
▪ Tomhaltas cumhachta <3.5W
▪ Gabhdáin Duplex LC
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó -40 ° C go + 85 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)

▪ Líonraí Ionaid Sonraí Ethernet 100GBASE-LR4
  •                         
  •       

    100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Breisithe 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 eCWDM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (20km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 ER4 Lite (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 Loopback (Gníomhach)

     
  •       

    120G CXP SR10 (400m)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: