100G QSFP28 PSM4 (10km)

An Gigalight Tá 100G QSFP28 PSM4 transceiver optúil (GQM-SPO101-LR4C) deartha le haghaidh naisc Ethernet 100G PSM4 Center suas go dtí 10km thar Aon-Mód Fiber (SMF). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Is modúl ardfheidhmíochta é an transceiver seo d'iarratais cumarsáide sonraí agus idirnasctha. Comhtháthaíonn sé ceithre lána sonraí i ngach treo le bandaleithead 100Gbps. Is féidir le gach lána oibriú ag 25.78Gbps suas go dtí 10km thar G.652 SMF. Tá na modúil seo deartha chun oibriú thar chórais snáithín aon-mhodh ag baint úsáide as tonnfhad ainmniúil 1310nm. Úsáideann an comhéadan leictreach cónascaire cineál imeall 38-contact. Úsáideann an comhéadan optúil cónascaire MTP / MPO snáithín 12. Cuimsíonn an modúl seo Gigalight ciorcad cruthaithe agus teicneolaíocht Optúil chun saol fada iontaofa, ardfheidhmíochta agus seirbhís chomhsheasmhach a sholáthar.

▪ Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable
▪ Modúil 4 modúl tras-tharchuradóra lán-déphléacsacha
▪ Léasairí DFB 4x 1310nm agus eagar brathadáin grianghraf PIN
▪ Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
▪ Tacaíonn sé le seachbhóthar CDR
▪ Comhlíonadh le QSFP28 MSA agus MSA 100G PSM4
▪ Ráta sonraí suas go 103.125Gbps
▪ Teacht suas le 10km thar G.652 SMF
▪ Tomhaltas cumhachta <3.5W
▪ Gabhdán MPO12
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)

▪ Líonraí Lárionaid Ethernet 100G PSM4
  •                         
  •       

    100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Breisithe 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 Loopback (Gníomhach)

     
  •       

    120G CXP SR10 (400m)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: