100G QSFP28 PSM4 (2km)

An Gigalight Tá 100G QSFP28 PSM4 transceiver optúil (GQM-SPO101-IR4C) deartha le haghaidh naisc Ethernet 100G PSM4 Lárionad Sonraí suas go 2km thar Snáithín Mód Aonair (SMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Is modúl ardfheidhmíochta é an transceiver seo d'iarratais cumarsáide sonraí agus idirnasctha. Comhtháthaíonn sé ceithre lána sonraí i ngach treo le bandaleithead 100Gbps. Is féidir le gach lána oibriú ag 25.78Gbps suas go dtí 2km thar G.652 SMF. Tá na modúil seo ceaptha chun córais snáithín singlemode a oibriú ag úsáid tonnfhad ainmniúil 1310nm. Úsáideann an comhéadan leictreach cónascaire cineál imeall 38-contact. Úsáideann an comhéadan optúil cónascaire MTP / MPO snáithín 12. Cuimsíonn an modúl seo Gigalight ciorcad cruthaithe agus teicneolaíocht optúil chun saol fada iontaofa, ardfheidhmíochta agus seirbhís chomhsheasmhach a sholáthar.

  • Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable
  • Cainéil 4 modúl transceiver dé-déphléacsacha
  • Léasair DFB 4x agus eagar brathadáin grianghraf PIN
  • Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
  • Tacaíonn le seachbhóthar CDR
  • Comhlíontach le MSA QSFP28 agus MSA 100G PSM4
  • Ráta sonraí suas go 103.125Gbps
  • Teacht suas go 2km thar G.652 SMF
  • Tomhaltas cumhachta <3.5W
  • Gabhdán MPO12
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Líonraí Lárionaid Ethernet 100G PSM4
  •                         
  •       

    100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Breisithe 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 eCWDM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (20km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 ER4 Lite (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 Loopback (Gníomhach)

     
  •       

    120G CXP SR10 (400m)

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*