100G QSFP28 SR4 (100m)

An Gigalight Tá transceiver optúil 100G QSFP28 SR4 (GQS-MPO101-SR4C) deartha le haghaidh Ethernet agus InfiniBand 100x Lárionad Sonraí 4GBASE 4x EDR. OM70) thar Snáithín Ilmhóid (CMA). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Is modúl ardfheidhmíochta é an transceiver seo le haghaidh iarratais cumarsáide sonraí agus idirnascála iompair lánaimseartha. Comhtháthaíonn sé ceithre lána sonraí i ngach treo le bandaleithead 100Gbps. Is féidir le gach lána oibriú ag 25Gbps suas go dtí 70m ag baint úsáide as snáithín OM3 nó 100m ag baint úsáide as snáithín OM4. Dearadh na modúil seo chun oibriú thar chórais snáithín iliméide ag baint úsáide as tonnfhad ainmniúil 850nm. Úsáideann an comhéadan leictreach cónascaire cineál imeall 38-contact. Úsáideann an comhéadan optúil cónascaire MTP / MPO snáithín 12. Cuimsíonn an modúl seo Gigalight ciorcad cruthaithe agus teicneolaíocht VCSEL chun seirbhís fhada iontaofa, ardfheidhmíochta agus seirbhíse comhsheasmhach a sholáthar.

▪ Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable
▪ Modúil 4 modúl tras-tharchuradóra lán-déphléacsacha
▪ Eagar VCSEL 4x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
▪ Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
▪ Tacaíonn sé le seachbhóthar CDR
▪ Comhlíonadh le QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 agus InfiniBand EDR
▪ Cloí le IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 agus InfiniBand FDR
▪ Ráta sonraí suas go 103.125Gbps
▪ Teacht suas le 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
▪ Tomhaltas cumhachta <2.5W
▪ Gabhdán MPO12
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)

▪ Líonraí Ionaid Sonraí Ethernet 100GBASE-SR4
▪ Líonraí Ionaid Sonraí Ethernet 40GBASE-SR4
▪ InfiniBand 4x FDR / EDR HPC nó SAN Networks
  •                         
  •       

    Breisithe 100G QSFP28 SR4 (100m)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 PSM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CWDM4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (2km)

     
  •       

    100G QSFP28 CLR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 LR4 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-40 (40km)

     
  •       

    100G QSFP28 Loopback (Gníomhach)

     
  •       

    120G CXP SR10 (400m)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: