112G (128GFC / 4x32GFC) QSFP28 AOC

An Gigalight 112G QSFP28 a 112G QSFP28 Cábla Optúil Gníomhach (AOC) atá deartha le haghaidh naisc idirnasctha 128GFC / 4x32GFC chun 128GFC / 4x32GFC a bhaint amach suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Il-Mód Fiber (CMA).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Is é an 128GFC QSFP28 AOC comhdhéanamh de lána iomlán déantúsaíochta 4 agus is féidir gach lána sonraí a tharchur ag rátaí suas go dtí 28Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlán 112Gb / s. Tá an fad suas le méadar 70 ag baint úsáide as OM3 MMF agus méadar 100 ag baint úsáide as OM4 MMF.

  • Cónaisc fachtóra foirm QSFP28 te-pluggable
  • Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • Eagar VCSEL 4x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
  • Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
  • Tacaíocht do sheachbhóthar CDR
  • Comhlíonadh le QSFP28 MSA, 128GFC / 4x32GFC agus IEEE 802.3bm-SR100
  • Comhlíontach le IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 agus InfiniBand 4x FDR / EDR
  • Ráta sonraí suas go 112.2Gbps
  • Tomhaltas cumhachta <2.5W an deireadh
  • Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • 100GBASE-SR4 Ethernet
  • 40GBASE-SR4 Ethernet
  • InfiniBand 4x FDR / EDR
  • Cainéal Snáithíne 128G / 4x32G
  •                         
  •       

    100G QSFP28 AOC

     
  •       

    100G QSFP28 go 2x 50G QSFP28 AOC

     
  •       

    100G QSFP28 go 4x 25G SFP28 AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*