120G CXP go 3x 40G QSFP + AOC

An Gigalight 120G CXP go 3x 40G QSFP + breakout Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha le haghaidh naisc idirnasctha 120G go 3x 40G a shroicheann suas go 100m thar OM3 Multi-Mode Fiber (MMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Oibríonn an cábla briseadh / scoilteoir seo le lánaí lánaimseartha dúbailte 12 agus is féidir gach lána ráta sonraí a tharchur ag 10Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlán de 120Gb / s. Tá an fad suas le méadar 300 ag baint úsáide as OM3 MMF.

  • Cónaisc ard-dlúis CXP agus 3x QSFP + MSA-chomhlíontacha
  • Cothaíonn 12 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • Eagar VCSEL 12x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
  • Comhéadan sonraí ardluais Difreáilte i dteannta AC
  • Comhlíontach le CXP / QSFP + MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 agus 40GBASE-SR4
  • Ráta sonraí suas go 120Gbps
  • Fad suas go 100m thar CMA OM3
  • Tomhaltas ísealchumhachta <2.5W (120G CXP) <1.5W (40G QSFP +)
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • 100GBASE-SR10 Ethernet
  • 40GBASE-SR4 Ethernet
  • Mhuir nIocht 12x 10G
  • 12x InfiniBand agus SDR / DDR / QDR
  • PCIe
  •                         
  •       

    120G CXP AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*