120G CXP AOC

An Gigalight 120G CXP go 120G Tá Cábla Gníomhach Optúil CXP (AOC) deartha chun naisc 120G a nascadh le 120G chun 300m a shroicheadh ​​thar OM3 Multi-Mode Fiber (CMA). Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
Tá an 120G CXP AOC oiriúnach le haghaidh achair ghearr agus déanann sé réiteach éifeachtach ó thaobh costais a thairiscint le ceangal a dhéanamh laistigh de racaí agus ar rócaí in aice láimhe. Is comhdhéanamh de lána iomlána-dúbailte 12 é agus is féidir gach lána ráta sonraí a tharchur ag 10Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlán 120Gb / s. Tá an fad suas le méadar 300 ag baint úsáide as OM3 MMF.

▪ Cónaisc ard-dlúis CXP MSA-chomhlíonta
▪ Cothaíonn 12 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
▪ Eagar VCSEL 12x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
▪ Comhéadan sonraí ardluais atá dlúth-chúpláilte le AC
▪ Cloí le CXP MSA agus IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10
▪ Comhlíontach le Cainéal Snáithín 1G / 2G / 4G / 8G / 10G agus InfiniBand SDR / DDR / QDR
▪ Ráta sonraí suas go 120Gbps
▪ Fad suas go 300m ag baint úsáide as CMA OM3
▪ Tomhaltas cumhachta <2W in aghaidh an deireadh
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)
▪ 100GBASE-SR10 Ethernet
▪ Cainéal Snáithín 12x 1G / 2G / 4G / 8G / 10G
▪ 12x InfiniBand agus SDR / DDR / QDR
▪ PCIe
  •                         
  •       

    120G CXP go 3x 40G QSFP + AOC

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: