12G-SDI CWDM SFP + (Tx & Rx)

An Gigalight 12G-SDI CWDM SFP+ optical transceiver modules (GHPC-xx12G-L1CD) are designed for 12G-SDI video broadcast network links reach up to 20km over Single-Mode Fiber (SMF), transmitting and receiving a single lane of 12G-SDI video signal. Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
▪ Fachtóir foirm SFP + in-phlugaite
▪ Modúil lán-déphléacsacha tarchuradóra
▪ Comhlíontach le SMPTE ST-297 / 2081 / 2082
▪ Patrúin físe paiteolaíocha do SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
▪ Ráta sonraí suas go 11.88Gbps
▪ Roghanna maidir le tonnfhad: 1270nm-1610nm le spásáil 20nm
▪ Teacht suas go 10km thar SMF
▪ Tomhaltas cumhachta <1.8W
▪ Gabhdáin dé-LC
▪ Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS-6 géilliúil (saor ó luaidhe)

Físeán SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI thar Líonraí Craolta Fiber
  •       

    12G-SDI SFP + (Tx & Rx)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Tx Amháin)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Rx Amháin)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Déxx)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Dé-Rx)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: