Modúil Transceiver Optúla 12G-SDI CWDM SFP +

12G-SDI CWDM SFP +

An Gigalight Dearadh modúil transceiver optúla 12G-SDI CWDM SFP + le haghaidh naisc tarchuir optúla físe 12G-SDI a shroicheann suas le 10km thar Snáithín Mód Aonair (SMF).Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

12G-SDI CWDM SFP + 1270nm-1570nm 10km (MSA) - GHPC-xx12G-L1CDM

Cuid Uimhir Cur síos ar an Táirge
GHPC-2712G-L1CDM 12G-SDI CWDM SFP +, 1270nm, 10km ar SMF, Dual LC, MSA Pinout
GHPC-2912G-L1CDM 12G-SDI CWDM SFP +, 1290nm, 10km ar SMF, Dual LC, MSA Pinout
... ...
GHPC-5712G-L1CDM 12G-SDI CWDM SFP +, 1570nm, 10km ar SMF, Dual LC, MSA Pinout
  • Transceiver SFP SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
  • ST 259, ST 292-1, ST 424, ST-2081 agus ST-2082 comhoiriúnach
  • Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
  • Tarchuradóir léasair 1270nm-1570nm CWDM DFB agus glacadóir PIN
  • Tacaíochtaí le patrúin paiteolaíocha SDI do SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI agus 12G-SDI
  • Ceanglóir Duplex LC
  • Pinout MSA
  • Tá athghlasálaí i nglacadóir an mhodúil
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Soláthar cumhachta Aonair 3.3V
  • Lorg an SFP a fholmhú
  • Raon teochta an cháis oibriúcháin: 0 go + 70 ° C.

12G-SDI CWDM SFP + 1270nm-1570nm 10km (Neamh-MSA) - GHPC-xx12G-L1CD

Cuid Uimhir Cur síos ar an Táirge
GHPC-2712G-L1CD 12G-SDI CWDM SFP +, 1270nm, 10km ar SMF, Dual LC, Pinout Neamh-MSA
GHPC-2912G-L1CD 12G-SDI CWDM SFP +, 1290nm, 10km ar SMF, Dual LC, Pinout Neamh-MSA
... ...
GHPC-5712G-L1CD 12G-SDI CWDM SFP +, 1570nm, 10km ar SMF, Dual LC, Pinout Neamh-MSA
  • Transceiver SFP SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
  • ST 259, ST 292-1, ST 424, ST-2081 agus ST-2082 comhoiriúnach
  • Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
  • Tarchuradóir léasair 1270nm-1570nm CWDM DFB agus glacadóir PIN
  • Teacht suas go 10km thar SMF
  • Tacaíochtaí le patrúin paiteolaíocha SDI do SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI agus 12G-SDI
  • Comhlíontach le SFF-8472 le cónascaire LC déphléacsach
  • Ceanglóir Duplex LC
  • Pinout Neamh-MSA
  • Tá athghlasálaí i nglacadóir an mhodúil
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Soláthar cumhachta Aonair 3.3V
  • Lorg an SFP a fholmhú
  • Raon teochta an cháis oibriúcháin: 0 go + 70 ° C.
  • SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
  •                         
  •                         
  •       

    12G-SDI SFP +

     
  •       

    12G-SDI SFP + Tx

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP + Tx

     
  •       

    12G-SDI SFP + Rx

     
  •       

    12G-SDI SFP + 2Tx

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP + 2Tx

     
  •       

    12G-SDI SFP + 2Rx

     
  •       

    SFP 3G-SDI

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP

     
  •       

    3G-SDI SFP Tx

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP Tx

     
  •       

    3G-SDI SFP Rx

     
  •       

    3G-SDI SFP 2Tx

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP 2Tx

     
  •       

    3G-SDI SFP 2Rx

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*