Modúil Optúla 12G-SDI SFP + Rx Aon-Ghlacadóra

12G-SDI SFP + Rx

An Gigalight Dearadh modúil optúla aon-ghlacadóra 12G-SDI SFP + Rx (gan tarchuradóirí) le haghaidh naisc tarchuir optúla físe 12G-SDI a shroicheann suas le 10km nó 20km thar Snáithín Mód Aonair (SMF).Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Cuid Uimhir Cur síos ar an Táirge
GHR-12G-L2CDM 12G-SDI SFP + Rx, 20km, SMF, LC Aonair, MSA Pinout
GHR-12G-L2CD 12G-SDI SFP + Rx, 20km, SMF, LC Aonair, Pinout Neamh-MSA

12G-SDI SFP + Rx 20km (MSA) - GHR-12G-L2CDM

  • Modúl Aon-Ghlacadóra SF / SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI SFP
  • ST 259, ST 292-1, ST 424, ST-2081 agus ST-2082 comhoiriúnach
  • Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
  • Tarchuradóir PIN w / o tarchuradóir
  • Teacht suas go 20km thar SMF
  • Tacaíochtaí le patrúin paiteolaíocha SDI do SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI agus 12G-SDI
  • Comhlíontach le SFP MSA
  • Ceanglóir LC aonair
  • Le Reclocker sa mhodúl
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Soláthar cumhachta Aonair 3.3V
  • Lorg an SFP a fholmhú
  • Raon teochta an cháis oibriúcháin: 0 go + 70 ° C.

12G-SDI SFP + Rx 20km (Neamh-MSA) - GHR-12G-L2CD

  • Modúl Aon-Ghlacadóra SF / SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI SFP
  • ST 259, ST 292-1, ST 424, ST-2081 agus ST-2082 comhoiriúnach
  • Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
  • Tarchuradóir PIN w / o tarchuradóir
  • Teacht suas go 20km thar SMF
  • Tacaíochtaí le patrúin paiteolaíocha SDI do SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI agus 12G-SDI
  • Ceanglóir LC aonair
  • Le Reclocker sa mhodúl
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Soláthar cumhachta Aonair 3.3V
  • Lorg an SFP a fholmhú
  • Raon teochta an cháis oibriúcháin: 0 go + 70 ° C.
  • SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
  •                         
  •                         
  •       

    12G-SDI SFP +

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP +

     
  •       

    12G-SDI SFP + Tx

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP + Tx

     
  •       

    12G-SDI SFP + 2Tx

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP + 2Tx

     
  •       

    12G-SDI SFP + 2Rx

     
  •       

    SFP 3G-SDI

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP

     
  •       

    3G-SDI SFP Tx

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP Tx

     
  •       

    3G-SDI SFP Rx

     
  •       

    3G-SDI SFP 2Tx

     
  •       

    3G-SDI CWDM SFP 2Tx

     
  •       

    3G-SDI SFP 2Rx

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*