12G-SDI SFP + (Rx Amháin)

An Gigalight Tá modúl optúil glacadóra 12G-SDI SFP + Rx (GHR-12G-L2CD) deartha le haghaidh naisc líonra craolta físe 12G-SDI a shroicheann suas go 20km thar Snáithín Mód Aonair (SMF), ag fáil lána amháin de chomhartha físe 12G-SDI . Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
▪ Fachtóir foirm SFP + in-phlugaite
▪ Modúl glactha singil PIN gan tarchuradóir
▪ Comhlíontach le SMPTE ST-297 / 2081 / 2082
▪ Patrúin físe paiteolaíocha do SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI
▪ Ráta sonraí suas go 11.88Gbps
▪ Maidir le naisc ghlacadóra suas go 20km thar SMF
▪ Tomhaltas cumhachta <1W
▪ Gabhdán LC
▪ Imfhálú miotail do EMI Íochtarach
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)

Físeán SD / HD / 3G / 6G / 12G-SDI thar Líonraí Craolta Fiber
  •                         
  •                         
  •       

    12G-SDI SFP + (Tx & Rx)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Tx Amháin)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Déxx)

     
  •       

    12G-SDI SFP + (Dé-Rx)

     
  •       

    12G-SDI CWDM SFP + (Tx & Rx)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: