200G QSFP-DD go 2x 100G QSFP28 AOC

An Gigalight 200G QSFP-DD briseadh amach breakout Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha do naisc 2G go 100x 28G idirnascadh suas go 200m (OM2) nó 100m (OM70) thar Il-Mód Fiber (CMA).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Oibríonn an cábla briseadh / scoilteoir seo le lánaí lánaimseartha dúbailte 8 agus is féidir gach lána ráta sonraí a tharchur ag 25.78Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlán de 206Gb / s. Tá an fad suas le méadar 70 ag baint úsáide as OM3 MMF agus méadar 100 ag baint úsáide as OM4 MMF.

  • Cónaisc ard-dlúis QSFP-DD agus 2x QSFP28
  • Cothaíonn 8 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • Eagar VCSEL 8x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
  • Ciorcaid inmheánacha CDR laistigh de chosáin sonraí glacadóra agus tarchuradóra
  • Tacaíocht do sheachbhóthar CDR
  • Comhlíontach le QSFP-DD MSA, CMIS agus IEEE 802.3bm-SR100
  • Ráta sonraí suas go 206.25Gbps
  • Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
  • Tomhaltas cumhachta <4W (200G QSFP-DD), <2.5W (100G QSFP28)
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • 2x 100GBASE-SR4 Ethernet
  • 200G to 2x 100G breakout interconnects
  •                         
  •       

    200G QSFP-DD AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 4x 50G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP56 AOC

     
  •       

    200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    Teachtaireacht*