200G QSFP-DD PSM8 (10km)

An Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 transceiver optúil (GDM-SPO201-LR8C) deartha le haghaidh Ionad Sonraí 2x 100G PSM4 Ethernet agus InfiniBand 8x DDR / EDR Naisc Ríomhaireachta Ard-Feidhmíochta (HPC) nó Líonra Limistéar Stórála (SAN) sroicheann suas go 10km thar Aonair Mód Fiber (SMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Comhtháthaíonn an modúl ardfheidhmíochta seo ocht lána sonraí i ngach treo le 8x 25.78125GBd. Is féidir le gach lána feidhmiú ag ráta sonraí suas go 25.78125Gbps ag baint úsáide as tonnfhad ainmniúil 1310nm. Baineann an comhéadan leictreach úsáid as cónascaire de chineál 76-teagmhála. Úsáideann an comhéadan optúil cónascaire MTP / MPO 24-snáithín. Ag cloí leis an Sonraíocht Chomhéadain Bhainistíochta Choitinn (CMIS) do mhodúil QSFP-DD, cuimsíonn an tarchuradóir 200G QSFP-DD PSM8 Gigalightciorcad cruthaithe agus teicneolaíocht optúil chun seirbhís iontaofa fhadtéarmach, ardfheidhmíochta agus comhsheasmhach a sholáthar.

  • Fachtóir foirm QSFP-DD te-pluggable
  • Cothaíonn 8 modúil lán-déphléacsacha transceiver
  • 8x 1310nm DFB agus PIN-eagar braite grianghraf
  • Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
  • Tacaíonn le seachbhóthar CDR
  • Comhlíonadh le QSFP-DD MSA, CMIS agus 100G PSM4 MSA
  • Ráta sonraí suas go 206.25Gbps (8x 25G NRZ)
  • Teacht suas go 10km thar G.652 SMF
  • Tomhaltas cumhachta <6.5W
  • Gabhdán MPO24 (céim APC)
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Líonraí Ionaid Sonraí Ethernet 2x 100G PSM4
  • InfiniBand 8x DDR / EDR HPC nó Líonraí SAN
  •                         
  •       

    200G QSFP-DD SR8 (100m)

     
  •       

    200G QSFP-DD PSM8 (2km)

     
  •       

    200G QSFP56 SR4 (100m)

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    Teachtaireacht*