200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC

An Gigalight 200G QSFP56 chun briseadh amach 4G SFP50 Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha le haghaidh naisc idirnasctha 56G go 200x 4G a shroicheann suas go 50m (OM70) nó 3m (OM100) thar Snáithín Ilmhóid (CMA). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
▪ Cónascairí ard-dlúis QSFP56 agus 4x SFP56 MSA
▪ Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
▪ 4x eagar VCSEL neamhcheangailte 850x agus eagar braite grianghraf PIN (50G PAM4)
▪ Ag cloí le MSA QSFP56 / SFP56, CMIS, IEEE 802.3cd 200GBASE-SR4 agus 50GBASE-SR
▪ Ráta sonraí suas go 212.5Gbps
▪ Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4 / OM5) thar an CMA
▪ Tomhaltas cumhachta <5W (QSFP56), <1.5W (SFP56)
▪ Feidhmiúlacht dhiagnóiseach dhigiteach tógtha
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)
▪ 200GBASE-SR4 Ethernet
▪ 50GBASE-SR Ethernet
▪ 200G le hidirnascanna 4x 50G
  •       

    200G QSFP-DD AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 2x 100G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 4x 50G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP56 AOC

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: