200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC

An Gigalight Dearadh cáblaí optúla gníomhacha briseadh amach 200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC le haghaidh naisc Ethernet 4x50G a shroicheann suas le 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Snáithín Ilmhód (MMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó
  • Cónaisc ard-dlúis QSFP56 agus 4x SFP56 MSA
  • Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • 4x eagar VCSEL 850nm neamhchosanta agus eagar braite grianghraf PIN (50G PAM4)
  • Ag cloí le MSA QSFP56 / SFP56, CMIS, IEEE 802.3cd 200GBASE-SR4 agus 50GBASE-SR
  • Ráta sonraí suas go 212.5Gbps
  • Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4 / OM5) thar an CMA
  • Tomhaltas cumhachta <5W (QSFP56), <1.5W (SFP56)
  • Feidhmiúlacht dhiagnóiseach dhigiteach atá tógtha isteach
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Ethernet 4x50GBASE-SR
  •       

    200G QSFP-DD AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 2x 100G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 4x 50G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP56 AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*