200G QSFP56 AOC

An Gigalight 200G QSFP56 go 200G QSFP56 Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha do naisc 200G go 200G idirnascadh suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Fiber Il-Mód (CMA).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Tá na cónaisc QSFP56 ag deireadh an AOC ag cloí leis na sonraíochtaí QSFP MSA agus IEEE 802.3cd 200GBASE-SR4. Tá feidhmeanna diagnóiseacha digiteacha ar fáil tríd an gcomhéadan I2C mar atá sonraithe ag CMIS V4.0. Is iad na tionóil AOC géilliúil RoHS 2.0 agus saor ó luaidhe in aghaidh na Treorach 2011 / 65 / AE.

  • Cónaisc ard-dlúis QSFP56 a chomhlíonann an MSA
  • Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • 4x eagar VCSEL 850nm neamhchosanta agus eagar braite grianghraf PIN (50G PAM4)
  • Tógtha i 200G PAM4 DSP
  • Ag cloí le QSFP56 MSA, CMIS, IEEE 802.3cd 200GBASE-SR4 agus IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4
  • Ráta sonraí suas go 212.5Gbps
  • Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4 / OM5) thar an CMA
  • Tomhaltas cumhachta <5W an deireadh
  • 200GAUI-4 comhéadan leictreach
  • Feidhmiúlacht dhiagnóiseach dhigiteach atá tógtha isteach
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • 200GBASE-SR4 Ethernet (PAM4)
  • 100GBASE-SR4 Ethernet (NRZ)
  •                         
  •       

    200G QSFP-DD AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 2x 100G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP-DD go 4x 50G QSFP28 AOC

     
  •       

    200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    Teachtaireacht*