200G QSFP56 FR4 (2km)

An Gigalight 200G QSFP56 FR4 optical transceiver (GQS-SPO201-FR4C) is designed for Data Center 200GBASE-FR4 Ethernet and 5G Backhaul links reach up to 2km over Single-Mode Fiber (SMF). Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
▪ Fachtóir foirm QSFP56 te-pluggable
▪ Modúil 4 modúl tras-tharchuradóra lán-déphléacsacha
▪ Rinne 4x tarchuradóir CWDM EML agus PIN ROSA a fhuarú
▪ Comhlíonadh le QSFP56 MSA agus IEEE 802.3bs 200GBASE-FR4-FRXNUMX
▪ Comhlíontach le CWDM4 MSA
▪ Ráta sonraí suas go 212.5Gbps (4x 50G PAM4)
▪ Tacaíonn sé le rátaí giotán comhiomlána 103.125Gbps más gá
▪ Teacht suas go 2km thar SMF
▪ Tomhaltas cumhachta <5.5W
▪ Gabhdáin Duplex LC
▪ 200GAUI-4 comhéadan leictreach
▪ Comhlíontach le CMIS V4.0
▪ Comhéadan bainistíochta I2C
▪ Feidhmiúlacht dhiagnóiseach dhigiteach tógtha
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)
▪ Líonraí 5G Backhaul
▪ 200GBASE-FR4 Ethernet Data Center Networks
▪ Líonraí Ionaid Sonraí Ethernet 100G CWDM4
  •       

    Tionscail 100G QSFP28 4WDM-10 (10km)

     
  •       

    100G QSFP28 LR4 (20km)

     
  •       

    100G QSFP28 ER4 Lite (40km)

     
  •       

    200G QSFP56 LR4 (10km)

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: