28G (32GFC) SFP28 AOC

An Gigalight 28G SFP28 go 28G SFP28 Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha le haghaidh naisc idirnasctha 32GFC chun 32GFC a nascadh le 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Snáithín Ilmhóid (CMA).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Tá an 28G SFP28 AOC ceaptha chun córais snáithín ilimode a oibriú ag baint úsáide as tonnfhad ainmniúil 850nm. Úsáideann an comhéadan leictreach cónascaire cineál imeall 20-contact.

  • Cónascairí fachtóra foirm SFP28 te-pluggable
  • 850nm VCSEL léasair agus brathadán grianghraf PIN
  • Ciorcaid inmheánacha CDR ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra araon
  • Cloí le SFP28 MSA agus le Channel 32G Fiber
  • Ráta sonraí suas go 28.05Gbps
  • Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
  • Tomhaltas cumhachta <1W an deireadh
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Cainéal Snáithín 8G / 16G / 32G
  •                         
  •       

    25G SFP28 AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*