400G QSFP-DD go 8x 50G SFP56 AOC

An Gigalight 400G QSFP-DD le briseadh amach 8G SFP50 Tá Cábla Gníomhach Optúil (AOC) deartha chun naisc idirnasctha 56G go 400x 8G a bhaint amach go 50m (OM70) nó 3m (OM100) thar Snáithín Ilmhóid (CMA). Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
▪ Cónaisc ard-dlúis QSFP-DD agus 8x SFP56 MSA
▪ Cothaíonn 8 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
▪ Eagar VCSEL 8x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
▪ Cloí le IEEE 802.3cd-SR200 agus 4GBASE-SR
▪ Ráta sonraí suas go 425Gbps
▪ Fad suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar CMA
▪ Tomhaltas cumhachta <10W (400G QSFP-DD), <1.5W (50G SFP56)
▪ Raon teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
▪ voltas soláthair cumhachta 3.3V
▪ RoHS géilliúil (saor ó luaidhe)
▪ 2x 200GBASE-SR4 Ethernet
▪ 8x 50GBASE-SR Ethernet
  •       

    400G QSFP-DD AOC

     
  •       

    400G QSFP-DD go 2x 200G QSFP56 AOC

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: