40G QSFP + AOC

An Gigalight Tá 40G QSFP + le 40G QSFP + Cábla Optúil Gníomhach (AOC) deartha le haghaidh naisc idirnasctha 40G chun 40G a nascadh le 300m thar OM3 Multi-Mode Fiber (MMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó

Is é an 40G QSFP + AOC cóimeáil de lána iomlán dé-dhúbailte 4 agus is féidir gach lána sonraí a tharchur ag rátaí suas go dtí 10.3Gb / s, ag soláthar ráta comhiomlánaithe de 41.2Gb / s. Tá an fad suas le méadar 300 ag baint úsáide as OM3 MMF.

  • Cónaisc QSFP + form-factor-te-pluggable
  • Cothaíonn 4 cáblaí lán-déphléacsacha optúla gníomhacha
  • Eagar VCSEL 4x 850nm agus eagar braite grianghraf-PIN
  • Comhéadan sonraí ardluais atá comhcheangailte le AC
  • Ag cloí le QSFP + MSA agus IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
  • Ráta sonraí suas go 41.2Gbps
  • Fad suas go 300m thar CMA OM3
  • Tomhaltas cumhachta <1.5W an deireadh
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • 40GBASE-SR4 Ethernet
  • InfiniBand 4x SDR / DDR / QDR
  •                         
  •       

    50G QSFP28 AOC

     
  •       

    56G (4x16GFC / FDR) QSFP + AOC

     
  •       

    40G QSFP + go 4x 10G SFP + AOC

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*