• Gigalight Tarchuradóirí Optúla 100G 40km Gigalight Tarchuradóirí Optúla 100G 40km
  • Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Optical Transceiver Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Optical Transceiver
  • Conas an Modúl Aistrithe Optúil a Úsáid go Ceart Conas an Modúl Aistrithe Optúil a Úsáid go Ceart
  • Cén fáth a bhfuil 100G QSFP28 Lite DX Oiriúnach do DCI Network?

    Déanann an fachtóir foirme a bhaineann le tarchuradóirí optúla 100G uasghrádú i gcónaí i dtreo méid níos lú, tá an ceanglas maidir le tomhaltas cumhachta níos ísle, cé go bhfuil an costas níos ísle ar thóir an tionscail. Go ginearálta, tá fachtóirí foirm ann mar CFP / CFP2 / CFP4 agus QSFP28 le haghaidh tarchuradóirí optúla 100G. Ina measc, is é an QSFP28 an fachtóir foirm 100G is mó. Cuirfidh an post seo an XSUMP100 Lite 28G isteach do DCI dúinn. Tá an Éabhlóid ar an bhFachtóir Foirm 4G 100G QSFP100 ER28 Lite ag cloí le QSFP MSA, IEEE 4ba 802.3GBASE-ER100 Lite agus OTU4. Sainmhíníonn IEEE 4ba go bhfuil ceanglas BER níos fearr ag an tsraith 802.3GBASE-ER100 de níos fearr ná 4E-1 w / FEC do mhodúil optúla. Ós rud é nach bhfuil íogaireacht glacadóra 12GBASE-ER sásta leis an teicneolaíocht APD atá ann cheana féin, tá an méid SOA ró-mhór don tsraith QSFP100. Shainigh roinnt soláthraithe i dtionscal na tarchuradóra optúla Lite neamh-chaighdeánach 28GBASE-ER100 le pacáiste QSFP4 go bhfuil an fad tarchuir is mó suas go 28km gan FEC. Níl aon soiléir ag íogaireacht glacadóra 30GBASE-ER100 Lite 4km i IEEE30ba. Tá an meán de íogaireacht OMA timpeall…

    Iúil 6, 2019 0 0 2
  • 200G QSFP56 AOC agus 200G QSFP-DD AOC

    Cén fáth a bhfuil modhnú modhnúcháin PAM200 56G QSFP4 achthe200G QSFP-DD AOCuse modhnú NRZ chun réitigh a chur ar fáil go comhiomlán 200G? Cuireann PAM4 (Modúl Aimplitiúid Pulse 4) ar chumas tonnphoirme PAM4 dhá oiread giotán a tharchur mar thonnfhoirm NRZ ag an ráta siombail céanna. Fostaíonn an QSFP-DD 200G AOC ocht lána a oibríonn suas le modhnú NRN 25Gbps gach ceann acu chun bandaleithead a sholáthar suas go 200Gbps. Mar sin féin, níl ach comhéadain leictreacha ceithre-lána ag an 200G QSFP56 AOC, mar sin ní mór dó modhnú PAM4 a úsáid suas go 50Gbps in aghaidh an lána chun bandaleithead a sholáthar suas go 200 Gbps. Tabharfar isteach na cinn éagsúla de 200G QSFP56 AOC agus 200G QSFP-DD AOC mar a leanas. Tá na AOCanna 200G oiriúnach le haghaidh achair ghearra agus tairgeann siad réiteach costéifeachtach chun ceangal laistigh de racaí agus trasna racaí cóngaracha. Gigalight Tairgeann sé raon iomlán fachtóirí 200G AOCanna i bhfachtóirí foirme QSFP-DD agus QSFP56. An Gigalight Áirítear líne táirge 200G AOC 200G QSFP-DD AOC, 200G QSFP-DD go 2x 100G QSFP28 AOC, 200G QSFP-DD go 4x 50G QSFP28 AOC, 200G QSFP56 AOC, 200G QSFP56 go 2x 100G QSFP56 AOC, 200G QSFP56 go 4x 50G SFP56 AOC . Gach…

    Iúil 4, 2019 0 0 2
  • Na héilimh ar Tharchuradóirí Optúla i Ríomhaireacht Edge den Ré 5G Cloud Cloud

    Spreagann 5G dul chun cinn ríomhaireachta. Beidh gá le tras-tharluithe optúla ardráta agus dlús níos airde. Is í ríomhaireacht Edge an teicneolaíocht cheannródaíoch don ionad sonraí don chéad ghlúin eile. Sa tréimhse reatha, tá ríomhaireacht chiumhais tosaigh sa tréimhse chleachtais. Tá sé tábhachtach an chaoi le ríomhaireacht chiumhais a fhorbairt agus conas freastal ar riachtanais ríomhaireachta imeall. Ar an Meitheamh 25, 2019, an Lá OCP tSín a tionóladh i mBéising, an tSín ag ball amháin Platanam OCP, Inspur. D'fhreastail na haíonna oirirce ó Microsoft, Facebook, LinkedIn, Baidu, Tencent, agus Inspur ar an gcomhdháil. Roinneann siad topaicí ríthábhachtacha ar nós hintleachta saorga, ríomhaireacht imeall, agus SONiC faoi theicneolaíochtaí ceannródaíocha éagsúla anseo. I measc na dtopaicí seo, luadh ríomhaireacht chiumhais go minic, anseo pléifidh muid forbairt 5G agus ríomhaireacht chiumhais tosaigh. Foinse: Inspur Edge Computing Tá na feidhmchláir atá ag teacht chun cinn agus fás sonraí easpónantúla ag tiomáint na scamall chun an imeall a leathnú. Tá sé deacair déileáil leis na sonraí go léir tríd an scamall mar gheall ar riachtanais na hintleachta ísle agus an bhandaleithid a theorannú, níl aon dabht ach gur…

    Meitheamh 26, 2019 0 0 2
  • 25G SFP28 AOC: An Margadh agus Treochtaí

    Go ginearálta, tá trí bhealach ann chun rochtain a fháil ar fhreastalaí 25G, eadhon DAC (Cábla Ceangail Dhíreach), tarchuradóir optúil agus AOC (Cábla Gníomhach Optúil). Ní féidir le DAC níos mó ná 5m a shroicheadh, mar sin tá sé deacair riachtanais achar tras-raca sreangaithe a chomhlíonadh. Is féidir leis an transceiver optúil teacht suas le 100m nó níos mó ag baint úsáide as snáithín ilmhodúil, ach tá an costas ard. Is Cábla Gníomhach Optúil é AOC. Is féidir le AOC teacht suas le 30m ar chostas réasúnta. Dá bhrí sin, is rogha maith é cábla AOC le haghaidh rochtain freastalaí tras-raca, atá níos oiriúnaí do chumhacht raca agus ailtireacht líonra ionad sonraí reatha na Síne. Seo roinnt eolais faoin AOC 25G a d'fhéadfadh a bheith ag smaoineamh ort. Soláthraíonn 25G AOC réiteach cost-éifeachtach do na hiarratais lárionad sonraí céanna a éilíonn idirnascadh níos faide ag baint úsáide as teicneolaíocht Ethernet optúil gníomhach. Tá roinnt buntáistí ag baint le 25G AOC. Is é Buntáistí 25G AOC 25G an chéad treocht eile ó 10G chun an costas in aghaidh an Gbit / sec a laghdú. Cuireann 25G uair 2.5G ar fáil go bhfuil bandaleithead 10G a úsáideann sa bhfachtóir foirm SFP céanna 25G oiriúnach do bharr lár na sonraí…

    Meitheamh 21, 2019 1 1 12
  • Tarchuradóirí Optúla a Thabhairt Isteach do Líonraí 5G

    Tá géarghá leis an éileamh ar an tarchuradóir optúil 100G ag an líonra 5G. Faoi láthair, tá go leor cineálacha de transceivers 100G aibí optúla sa mhargadh mar transceivers 100G QSFP28 optúla agus transceivers CFP-DCO CFN-DCO ar fáil ag Gigalight. Tabharfaidh an t-airteagal seo isteach na tarchuradóirí optúla is féidir a sholáthar Gigalight do 5G fronthaul, midhual agus aisiompar, go háirithe, Réiteach 25G BiDi Fronthaul, 100G QSFP28 / 200G QSFP56 Réiteach Lámhach / Cúltaca. Ar an gcéad dul síos, feicimid an t-éileamh ar tharchuradóirí optúla ag 5G. Transceivers Optúil do 5G Fronthaul (I-sealadach) Ainm Táirge Tonnfhad Reach Optúil Comhéadan Fiber Cineál Power Tomhaltas 100G QSFP28 SR4 850nm 100m MPO-12 CMA <2.5w 100G QSFP28 4WDM-10 LWDM 10km Dual LC SMF <3.5w 25G SFP28 SR 850nm 100m Dual LC MMF <1w 25G SFP28 LR 1310nm 10km Dual LC SMF <1.5w 25G SFP28 ER 1310nm 40km Dual LC SMF <2.5w 25G Bidí SFP28 LR (10km) 1270 / 1330nm 10km Aonair LC SMF <2.5w 25G Bidí SFP28 LR (20km) 1270 / 1330nm 20km SMF LC Aonair < 2.5w 25G LWDM SFP28 ER Lite LWDM 20km Dual LC SMF < 2.5w 25G LWDM SFP28 ER LWDM 30km / 40km…

    Meitheamh 14, 2019 0 0 10
  • Conas a Roghnaigh an Soláthraí ceart tarchéimnithe optúla 200G sa tSín le haghaidh uasghrádú do líonra?

    Roghnaíonn roinnt oibreoirí líonra 200G in ionad 400G chun aghaidh a thabhairt ar fhás tráchta tapa sonraí. Mar shampla, de réir thuarascálacha LightCounting go n-úsáidfidh Facebook 200GbE roimh 400GbE, cé go bhfuil tarchuradóir optúil 2x200GbE tosaithe ag Google cheana féin. Táthar ag súil go bhfaighfear in transceiver optúil 200G glacadh le codanna de spás líonraithe na n-ionad scamall agus fiontraíochta ag an bhfráma ama céanna le 400G. Mar is eol dúinn go léir, níl ann ach cúpla soláthróir chun tarchuradóir optúil 200G a sholáthar, mar sin tá sé ríthábhachtach an soláthraí ceart a roghnú d'oibreoirí líonra. Ós rud é nach bhfuil a fhios ag formhór na gcuideachtaí conas an soláthraí ceart a roghnú ionas gur chaill siad an deis comhoibriú leis an bpáirtí ceart. Seo roinnt bealaí a chabhróidh leat a n-éifeachtúlacht a fhíorú do do chuid riachtanas. Innill Chuardaigh Google Is féidir leat creidiúnacht an tsoláthraí optúla tarchéimneora a dhearbhú trí sheiceáil a dhéanamh ar an eolas faoi tharchuradóirí optúla 200G. Níl ort ach focail a chur isteach mar “trasrálaí optúil 200G” nó “200G QSFP-DD” ar an inneall cuardaigh Google le feiceáil. Fachtóir Foirm Tá roinnt fachtóir foirm 200G mar QSFP-DD, QSFP 56, CFP2. An QSFP-DD…

    Bealtaine 29, 2019 0 0 7
  • Trí Díol te 200G Transceivers Optúil don Ionad Sonraí

    Tháinig méadú mór ar an éileamh ar XDUMXG CWDM le bliain anuas. Cé go leanann 100G ar rampa, tá an gealltanas go bhfuil líon ard 100G fós ann, cé gur feiniméan 400 é. Ní mór do chustaiméirí teicneolaíochtaí atá ann cheana féin a ligeann isteach i líon na dtáirgeoirí chun an bhearna tionscail seo a líonadh. Cé gur teicneolaíocht aibí agus dea-thuiscint í CWDM agus leanfaidh sí ar aghaidh ag rampáil sa bhliain atá romhainn, tá cuid mhór de na mór-OEMs Sonraí na nIonad ag casadh a radharcanna go 2019G, chun freastal ar na brúnna a bhaineann le naisc níos tapúla a chumasú ar mhéideanna scála. Tá transceivers optúla 100G lena gcuid buntáistí go leor, mar shampla latency i bhfad níos ísle, tomhaltas cumhachta agus costas ag teacht ar an margadh anois, agus feiceann go leor daoine iad mar chloch chora inmharthana, inscálaithe toirt go 200G. Tabharfar isteach na trí tharchuradóir optúla 200G a dhíolann an t-ionad sonraí san alt seo. 400G QSFP-DD SR200 Tá calafoirt NRZ QSFP-DD ar gcúl le QSFP200, rud atá an-tábhachtach chun cosán uasghrádaithe réidh agus naisc le córais níos sine a sholáthar. Ceadaíonn comhoiriúnacht siar an QSFP-DD glacadh go héasca leis an gcineál modúil nua agus dlús a chur leis an iomlán…

    Bealtaine 22, 2019 0 0 10
  • Gigalight 100G CFP-DCO Transceiver Optúil

    An Gigalight 100G Is modúl optúil comhthreoraí CBP-DCO CBP-DCO é ina mhodúl optúil CBP-DCO atá in ann a chur i bhfeidhm le haghaidh feidhmeanna líonraithe optúla ardluais lena n-áirítear 100-Gigabit Ethernet agus OTU4. Tá comhéadan leictreach CAUI agus OTL4.10 agus comhéadan bainistíochta MDIO tógtha sa mhodúl. Tiontaíonn an modúl CFP-DCO 100G sruthanna sonraí leictreacha 10-lána 10Gb / s go comhartha aschuir optúil 128G DP-QPSK i Egress, agus athraíonn sé comharthaí ionchuir optúla DP-QPSK go sruthanna sonraí leictreacha 10-lane 10Gb / s nuair a thagann siad. Tá an comhartha leictreach 10-la 10Gb / s seo ag teacht go hiomlán le sonraíocht 802.3ba CAUI agus le sonraíocht OIF-CEI-03.1, agus ceadaíonn sé rian óstach PC4 do 25cm.

    Físeáin Bealtaine 17, 2019 0 0 2
  • Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 Transceiver Optúil 10km

    An Gigalight Tá modúl transceiver 200G QSFP-DD PSM8 10UM deartha le haghaidh naisc 2x 100G-PSM4 thar il-snáithíní aonmhóid agus tacaíonn sé le fad tarchuir suas go 10km ag baint úsáide as tonnfhaid 1310nm. Is é 6.5W an t-ídiú cumhachta uasta.

    Físeáin Bealtaine 17, 2019 0 0 4
  • An Anailís ar an Margadh Tarchuradóra Optúil sa Ré 5G

    Tá tras-tharraitheoirí optúla 25G Biji, transceivers 50G PAM4 optúla, agus transceivers 100G comhleanúnach ar chostas íseal ina n-ionadaithe tipiciúla de líonraí 5G fronthaul / midhaul / aisiompar do tharchuradóirí optúla. Is é an costas íseal an príomhphointe achomhairc a bhaineann le tarchuradóir optúil gan sreang 5G sa slabhra tionsclaíoch. Is iad grádú sonraíochta, roinnt slabhra tionsclaíoch, nuálaíocht theicneolaíoch agus athsholáthar logánaithe na príomhbhealaí chun costas íseal a bhaint amach. Is iad na príomh-theicneolaíochtaí a bhaineann le tarchuradóirí optúla gan sreang 5G ná an chuid is mó de na sliseanna optoelectronic. Is iad leathnú na bhfeidhmeanna, an méadú ar luas agus an laghdú costais ná na príomhspriocanna maidir le nuálaíocht na teicneolaíochta sliseanna optoelectronic. Cuirfidh an t-éileamh 5G spreagthacht nua isteach sa mhargadh transceiver optúil gan sreang agus méadóidh sé an spás sa deighleog seo a thuilleadh. Sa ré 5G, is é costas íseal an t-éileamh is mó i gcónaí ar tharchuradóirí optúla sa slabhra tionscail. Is é an nuálaíocht theicneolaíoch na modhanna is bunúsaí chun costas íseal a bhaint amach. Is féidir nuálaíocht teicneolaíochta na bhfeistí optoelectronic a chorprú i dtrí leibhéal: leathnú feidhme, méadú ar ráta, agus laghdú costais. Leis an méadú de réir a chéile ar riachtanais an ráta íoslódála, tá cumarsáid gan sreang ag brath níos mó ...

    Bealtaine 15, 2019 0 0 6
  • Poist níos Luchtaigh

        Glaoigh orainn

        Ríomhphost: sunwf@gigalight.com