Físeáin

  • Gigalight 100G CFP-DCO Transceiver Optúil

    An Gigalight 100G Is modúl optúil comhthreoraí CBP-DCO CBP-DCO é ina mhodúl optúil CBP-DCO atá in ann a chur i bhfeidhm le haghaidh feidhmeanna líonraithe optúla ardluais lena n-áirítear 100-Gigabit Ethernet agus OTU4. Tá comhéadan leictreach CAUI agus OTL4.10 agus comhéadan bainistíochta MDIO tógtha sa mhodúl. Tiontaíonn an modúl CFP-DCO 100G sruthanna sonraí leictreacha 10-lána 10Gb / s go comhartha aschuir optúil 128G DP-QPSK i Egress, agus athraíonn sé comharthaí ionchuir optúla DP-QPSK go sruthanna sonraí leictreacha 10-lane 10Gb / s nuair a thagann siad. Tá an comhartha leictreach 10-la 10Gb / s seo ag teacht go hiomlán le sonraíocht 802.3ba CAUI agus le sonraíocht OIF-CEI-03.1, agus ceadaíonn sé rian óstach PC4 do 25cm.

    Físeáin Bealtaine 17, 2019 0 0 2
  • Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 Transceiver Optúil 10km

    An Gigalight Tá modúl transceiver 200G QSFP-DD PSM8 10UM deartha le haghaidh naisc 2x 100G-PSM4 thar il-snáithíní aonmhóid agus tacaíonn sé le fad tarchuir suas go 10km ag baint úsáide as tonnfhaid 1310nm. Is é 6.5W an t-ídiú cumhachta uasta.

    Físeáin Bealtaine 17, 2019 0 0 4
  • Gigalight Tarchuradóirí Optúla 100G 40km

    Cuimsíonn an réiteach dhá tharchuradóir optúla te-pluggable. Úsáidtear an modúl 100G CFP2 ER4 le haghaidh líonra iompair optúil cianaistir meitreo, agus úsáidtear an modúl 100G QSFP28 4WDM-40 le haghaidh idirnasc lárionaid sonraí cianaistir.

    Aibreán 12, 2019 0 0 11
  • Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Optical Transceiver

    An Gigalight Tá modúl transceiver 200G QSFP-DD SR8 deartha le haghaidh naisc 2x 100G Ethernet 100GBASE-SR4 thar shnáithíní ilmhódúla iomadúla agus tacaíonn sé le fad tarchuir suas go 100m ag baint úsáide as tonnfhaid 850nm. Is é 4W an t-ídiú cumhachta uasta.

    Aibreán 12, 2019 0 0 4
  • Conas an Modúl Aistrithe Optúil a Úsáid go Ceart

    Taispeánann an físeán seo duit conas an modúl transceiver optúil a úsáid go cuí ar an lasc, lena n-áirítear conas an modúl a chur isteach sa trealamh agus conas an modúl a tharraingt amach. Cuireann an modúl optúil tarchéimnitheora san fhíseán ar fáil Gigalight. Is modúl XDUMXG QSFP100 CWDM28 é.

    Aibreán 12, 2019 0 0 5

Glaoigh orainn

Ríomhphost: sunwf@gigalight.com