1. Gigalight PobailBaile
  2. blogs
  3. Físeáin

Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Optical Transceiver

An Gigalight 200G QSFP-DD SR8 modúl transceiver optúil atá deartha le haghaidh naisc Ethernet 2x 100GBASE-SR4 a shroicheann suas go 70m (OM3) nó 100m (OM4) thar Fhiber Il-Mód (CMA). Is é 4W an t-ídiú cumhachta uasta.

Is alt bunaidh é seo a scríobh Gigalight. Má tá séirgthe, tabhair le fios an fhoinse: https://www.gigalight.com/community/gigalight-200g-qsfp-dd-sr8-optical-transceiver/

Glaoigh orainn

Ríomhphost: sunwf@gigalight.com