2.5G DWDM SFP (120km)

An Gigalight 2.5G DWDM SFP transceivers optúla 120km gur ceapadh iad le haghaidh Gigabit Ethernet, 2G Fiber Channel agus SONET OC-48 / SDH STM-16 naisc a bhaint amach suas go dtí 120km thar Aon-Mód Fiber (SMF).

Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
níos mó
  • Fachtóir foirm SFP atá in-pluggable
  • Modúil trasloiste déphléacsacha
  • DWDM DML léasair agus brathadóir grianghraf APD
  • Cloí le SFP MSA, Gigabit Ethernet, 2G Fiber Channel agus SONET / SDH
  • Ráta sonraí suas go 2.67Gbps
  • Roghanna tonnfhad: 1528nm-1563nm (spásáil 100GHz)
  • Teacht suas go 120km thar SMF
  • Tomhaltas cumhachta <1W
  • Gabhdáin dé-LC
  • Réimse teochta an cháis oibriúcháin ó 0 ° C go 70 ° C
  • Voltas soláthair cumhachta 3.3V
  • Comhlíonann RoHS (saor ó luaidhe)
  • Líonraí Ceantair Meitreo SONET OC-48 / SDH STM-16
  • Líonraí Limistéir Stórála Mhuir nIocht Fiber 2G
  • Líonraí Lárionad Sonraí Gigabit Ethernet
  •                         
  •                         
  •       

    2.5G CWDM SFP (20km)

     
  •       

    2.5G CWDM SFP (40km)

     
  •       

    2.5G CWDM SFP (80km)

     
  •       

    2.5G DWDM SFP (40km)

     
  •       

    2.5G DWDM SFP (80km)

     
  • Faigh a Quote

    Ainm*
    Ríomhphost*
    Company*
    Fón
    táirge*