Caiséid MTP / MPO

Deartha chun cábla MTP / MPO a nascadh le cáblaí éagsúla, an Gigalight Tá modúl LGX Plug-and-Play le caidéal MTP / MPO le hoiriúnóirí a úsáidtear chun idirnasc a roinnt. Tá sé lán-chumraithe, ar fáil le cineálacha éagsúla teaglaim cábla agus cónascaire, lena n-áirítear cineál cónascaire / oiriúnaí, agus ábhar seaicéad. Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
● An cineál caillteanais iontrála atá ar fáil i gcaillteanas caighdeánach, mionlach / íseal
● Líon Fiber ar fáil i 1x8, 1x12, 2x12, 1x24, 2x24
● Cineál cónascaire MTP / MPO ar fáil i bhFir agus i mBan
● Cineál snáithín atá ar fáil i SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM3, OM4)
● An cineál seaicéad cábla atá ar fáil i OFNR, LSZH, OFNP
● Cineál cónascaire il-snáithín atá ar fáil i MTP, MPO le cineál snasta APC nó ríomhaire
● Cineál cónascaire aon-snáithín atá ar fáil i LC, SC le cineál snasta APC nó UPC
● Ard-dlús agus dearadh beag le haghaidh suiteáil éasca agus tapa
● Naisc réimse le caighdeán ráthaithe agus simpliú a dhéanamh ar ródú snáithín
● Bainistíocht córas modúil le hathchumrú éasca le haghaidh bogadh, cur leis, agus athruithe
● Comhlánaigh le Telcordia GR-1435-CORE, GR-2866-CORE, GR-326-CORE, RoHS
● Bonneagar Lárionad Sonraí
● Bainistíocht Fiber Ard-Dlús
● Líonraí Teileachumarsáide
● Líonraí Leathanbhanda / CATV
● Áitreabh LAN / WAN
  •                         
  •       

    Cáblaí Patchcord MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Tród MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Fearas MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Hydra MTP / MPO

     
  •       

    Painéil Paiste MTP / MPO

     
  •       

    Loopbacks MTP / MPO

     
  •       

    MTP / MPO Checker

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: