MTP / MPO Checker

Deartha chun polaraíocht agus stádas ceangail cáblaí MTP / MPO a bhrath, an Gigalight Is féidir le MTP / MPO Checker fad snáithín il-mhodúil 450m a bhrath. Tá an t-am braite amháin níos lú ná 1 dara i mód in aice seiceáil agus soicind 4 sa mhodh seiceála fada. Is féidir leis oibriú go leanúnach thar 20 uair an chloig gan soláthar cumhachta USB. Díolacháin teagmhála
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
● Polarity réamhshocraithe tástála: Cineál A, Cineál B, Cineál C agus Cineál Corning
● Tacaíonn cáblaí 4-, 8, 12-core MMF MTP / MPO
● Déan staidéar agus taifeadadh ar pholaraíocht eile cáblaí MTP / MPO
● Ard-iontaofacht, tomhaltas ísealchumhachta agus am oibre leanúnach thar 20 uair an chloig
● Comhéadan Úsáideora Grafach Leasa (GUI)
● Timpeallacht córas riachtanach le haghaidh GUI: WinXP 32bit agus Win7 32bit
● Ceallraí litiam inmheánach 1800mAh
● Mini-USB comhéadan
● Rabhadh buiséara
● Ceangaltáin: cábla MTP / MPO ceangailte, adapter MTP / MPO, cábla Mini-USB, adapter cumhachta
● Braitheann polaraíocht agus stádas ceangail cáblaí MTP / MPO ilimode
● Seiceáil snáithín lárlínte líne líne agus sonraí
  •                         
  •       

    Cáblaí Patchcord MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Tród MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Fearas MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Hydra MTP / MPO

     
  •       

    Caiséid MTP / MPO

     
  •       

    Painéil Paiste MTP / MPO

     
  •       

    Loopbacks MTP / MPO

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: