Cáblaí Patchcord MTP / MPO

Deartha mar chábla amháin a cuireadh chun críche le cónascairí MTP / MPO, úsáidtear cábla patchcord MTP / MPO le haghaidh cáblaí lárionad sonraí 40G / 100G / 200G / 400G. Le cumas dea-chomhtháite deartha agus déantúsaíochta, Gigalight Soláthraíonn cáblaí paiste MTP / MPO saincheaptha atá tástáilte le 100% chun feidhmíocht agus iontaofacht is fearr a sheachadadh. Faigh a Quote
gnéithe
Iarratais
Datasheets
Táirgí Gaolmhara
● Polarity atá ar fáil i Cineál A, Cineál B, Cineál C, Cineál R
● An cineál caillteanais iontrála atá ar fáil i gcaillteanas caighdeánach, mionlach / íseal
● Tá líon Fiber ar fáil i 8, 12, 24, 48
● Cineál cónascaire MTP / MPO atá ar fáil i bhFireann, Mná, Fireann go Mná
● Cineál snáithín atá ar fáil i SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM3, OM4)
● An cineál seaicéad cábla atá ar fáil i OFNR, LSZH, OFNP
● Cineál cónascaire il-snáithín atá ar fáil i MTP, MPO le cineál snasta APC nó ríomhaire
● Fad cábla ar fáil i méadar 1 go 999
● Cineál cábla atá ar fáil i mbabhta, ribín
● Ródú snáithín a fheabhsú agus a shimpliú, spás bainistíochta snáithín a laghdú
● Idirnascadh Lárionad Sonraí
● Cross Connect Ard-Dlús
● Suiteálacha Cnámh Droma
● Líonraí Teileachumarsáide
● Líonraí Leathanbhanda / CATV
● Labs Tástála
● Áitreabh LAN / WAN
  •                         
  •       

    Cáblaí Tród MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Fearas MTP / MPO

     
  •       

    Cáblaí Hydra MTP / MPO

     
  •       

    Caiséid MTP / MPO

     
  •       

    Painéil Paiste MTP / MPO

     
  •       

    Loopbacks MTP / MPO

     
  •       

    MTP / MPO Checker

     
  • Glaoigh orainn

    Go raibh maith agat as do chuairte. Le haghaidh riachtanais toirte, cuir do chuid riachtanas isteach chugainn. Freagraimid leat go luath.

    Tacaíocht Díolacháin: sales@gigalight.com

    Do ainm*:
    Do Ríomhphost*:
    ábhar*:
    Lig dúinn Glaoigh ort*:
    Teachtaireacht: