Gigalight Seolann 100G QSFP28 CLR4 Optical Transceiver le haghaidh Ard-Sonraí Sonraí Ionad
Dáta: 2018-11-01 Údar:Gigalight 13709
Gigalight 100G QSFP28 CLR4 Optical Transceiver
Shenzhen, an tSín, Samhain 1, 2018 - Gigalight seoladh go hoifigiúil 100G QSFP28 CLR4 optúla transceiver le haghaidh ionad sonraí ardfheidhmíochta chun freastal ar riachtanais idirdhealaithe idirnasctha 100G.
Le forbairt mhór sonraí mór, ríomhaireachta scamall agus Idirlíon soghluaiste, tá méadú ar an sreabhadh lárionad sonraí ó lá go lá, rud a thiomáineann an t-éileamh idirnasctha ar lárionad sonraí ardchionfheidhmíochta. Chun freastal ar riachtanais idirdhealaithe idirnasctha 100G lárionad sonraí ardfheidhmíochta, Gigalight sheol an transceiver optúil 100G QSFP28 CLR4.
Tá feidhm 100G QSFP28 CLR4 cosúil leis an 100G QSFP28 CWDM4 a úsáidtear sa lárionad sonraí. Is é an difríocht ná go n-éilíonn an modúl CWDM4 don chóras dul i bhfeidhm ar fheidhm FEC, agus an modúl CLR4 tacaíonn leis an dá nasc le FEC agus naisc gan FEC, agus tacú le tarchur nasc saor in aisce gan earráid go dtí 10km gan FEC, is féidir leis riachtanais speisialta ríomhaireachta ardfheidhmíochta, trádáil ardmhinicíochta agus réimsí eile. Ina theannta sin, tá an t-innéacs léaráide súl tarchuradóra optúla den mhodúl CLR4 níos déine ná an modúl CWDM4, agus innéacs BER an mhodúil CLR (10-12) i bhfad níos airde ná an modúl CWDM4.
Léaráid Eye Optúil de Gigalight 100G QSFP28 CLR4 Optical Transceiver
An Gigalight Tá 100G QSFP28 CLR4 optúla transceiver comhlíontach le QSFP MSA agus CLR4 caighdeáin MSA. Glacann sé Gigalight-self pacáistithe inneall optúil, comhtháite le ceithre bealach de 25Gbps léasair CWDM DFB neamhchoilithe (1271 nm, 1291 nm, 1311 nm agus 1331 nm), ceithre bealaí de bhratóirí photonic, CDRs, sliseanna AWG miniaturized agus comhpháirteanna miniaturized eile. Is é an tomhaltas is gnách ar an modúl ná 3.5W ag raon teocht iomlán oibriúcháin 0 go 70 deg C.
Mar thaiscéalaí ar transceivers optúla i réimse lárionaid sonraí na Síne, Gigalight go bhfuil freagracht láidir sa mhargadh agus cumas seachadta i líne táirge 100G. Tar éis daingniú leanúnach ar chustaiméirí agus ar mhargadh, ar chobhsaíocht agus ar iontaofacht GigalightTá táirgí anuas sa tionscal chomh maith. GigalightGlacann transisiver optúil 100G QSFP28 CLR4 le sliseanna AWG agus ardán teicneolaíochta Mini TO. Tá buntáistí suntasacha aige ar thomhaltas ísealchumhachta agus ar chostas íseal, agus tá sé Gigalightrannchuidiú leis an gcéad ghlúin eile d'ionaid sonraí ardfheidhmíochta, a chuimsíonn easnaimh modúil CWDM4 in iarratas lárionad sonraí
Gigalight tá sé ag luí le teicneolaíocht príomhshrutha an tionscail, ag díriú ar fhorbairt siopa chun cabhrú le húsáideoirí líonra lárionad sonraí sonraí scamall taisce ard-iontaofa, ard-iontaofachta a chruthú. Sa todhchaí, Gigalight tabharfaidh sé táirgí níos nuálaí do chustaiméirí.
Maidir Gigalight
Gigalight is nuálaí deartha idirnasctha optúla domhanda é a dhearann, a mhonaraíonn agus a sholáthraíonn soláthairtí transceivers optúla, comhpháirteanna éighníomhacha, cáblaí optúla gníomhacha, Cáblaí MTP / MPO, ríomhchláraitheoirí scamall & seiceálaithe, agus modúil chomhtháite optúla etc. le haghaidh trí phríomhiarratas: Córais Ríomhaireachta Sonraí & Ríomhaireacht, Meitreo & Craoladh, agus Líonra Optúil Sreang & 5G. Gigalight buntáistí a bhaineann le dearadh eisiach chun feistí líonra optúla aon-stad a chur ar fáil do chustaiméirí agus táirgí éifeachtach ó thaobh costais.