Gigalight chun Táirgí agus Teicneolaíochtaí Nua a Thaispeáint i NGON 2019
Dáta: 2019-05-20 Údar: Morph 4620
Clibeanna: NGON , NGON19 , NGON 2019
Ar an Bealtaine 21-23, am áitiúil sa Fhrainc, Gigalight páirt i dtaispeántas NGON2019 a thionólfar in Ionad Coinbhinsiúin Nice Acropolis. Le linn na tréimhse seo, Gigalight díreoidh sé ar tháirgí agus teicneolaíochtaí atá ag teacht chun cinn do tharchur optúil 5G agus do chumarsáid optúil chomhtháite le taispeántas beo. Gigalight ag tabhairt cuireadh mhór do chomhghleacaithe tionscail agus do chustaiméirí cuairt a thabhairt ar an mboth. 32.
Gigalight chun Táirgí agus Teicneolaíochtaí Nua a Thaispeáint i NGON 2019
Gigalight chun Táirgí agus Teicneolaíochtaí Nua a Thaispeáint i NGON 2019
Mar nuálaí domhanda dearadh idirnasctha optúla, Gigalight Tá sé tiomanta do tháirgí agus seirbhísí cost-éifeachtúla a sholáthar d'oibreoirí Idirlín, d'oibreoirí teileachumarsáide agus do dhíoltóirí trealaimh cumarsáide líonra. Chun an Líonra Optúil don Chéad Ghlúin Eile (NGON) a chomhlíonadh, Gigalight Tá uasghrádú cuimsitheach déanta ar tháirgí agus ar sheirbhísí nua lena gcumais taighde agus forbartha teicneolaíochta fadbhunaithe. Faoi láthair, Gigalight D'éirigh leis na táirgí sraithshraith ard-luais 200G / 400G a fhorbairt go rathúil agus tá fáilte mhór tugtha ag custaiméirí dó. Le méadú 5G agus uasghrádú na ré cumarsáide, Gigalight Tá réiteach iomlán curtha le chéile ag comhcheangal trealamh WDM, modúil transceiver optúla datha agus feistí / comhpháirteanna éighníomhacha WDM chun táirgí agus seirbhísí aon-stad a sholáthar d'oibreoirí, agus costais imlonnaithe líonra a shábháil go mór!
D'fhonn eispéireas féachana níos fearr a thabhairt don táirge, Gigalight taispeánfaidh 100G CFP-DCO, 200G / 400G QSFP-DD SR8, modúil optúla dath éadrom transceiver dath tionsclaíoch agus 10G OMUX ag an taispeántas. Le haghaidh sonraí faoi tháirgí, cuir fáilte romhat chuig an mboth (Uimh. 16) le fáil amach!
Maidir Gigalight
Gigalight is nuálaí deartha idirnasctha optúla domhanda é a dhearann, a mhonaraíonn agus a sholáthraíonn soláthairtí transceivers optúla, comhpháirteanna éighníomhacha, cáblaí optúla gníomhacha, Cáblaí MTP / MPO, ríomhchláraitheoirí scamall & seiceálaithe, agus modúil chomhtháite optúla etc. le haghaidh trí phríomhiarratas: Córais Ríomhaireachta Sonraí & Ríomhaireacht, Meitreo & Craoladh, agus Líonra Optúil Sreang & 5G. Gigalight buntáistí a bhaineann le dearadh eisiach chun feistí líonra optúla aon-stad a chur ar fáil do chustaiméirí agus táirgí éifeachtach ó thaobh costais.