Gigalight Seolann 40G QSFP + ER4 Transceiver le Teicneolaíocht Pacáistithe APD Ardluais chun an Bearna a Líonadh sa Mhargadh Telecom
Dáta: 2019-06-26 Údar: Morph 2153
Gigalight Seolann 40G QSFP + ER4 Transceiver le Teicneolaíocht Pacáistithe APD Ardluais chun an Bearna a Líonadh sa Mhargadh Telecom
Shenzhen, an tSín, Meitheamh 26, 2019 - Gigalight Tá 40G QSFP + ER4 tarchuradóirí optúla 40km seolta go rathúil ag brath ar ardán teicneolaíochta pacáistithe APD ardluais na cuideachta, ag líonadh na bearna i dtarchur ultra-achar fadré sa mhargadh teileachumarsáide.
Gigalight 40G QSFP + ER4 Transceiver
Níl 40G as dáta. Go deimhin, níor forbraíodh táirgí 40G go hiomlán sa tionscal cumarsáide optúil. De réir mar a chuaigh an tionscal ar imirce ó 40G go 100G, tá roinnt táirgí 40G atá sainmhínithe ag an tionscal fós i stát folamh, agus is é 40G QSFP + ER4 an t-uafás. Is é an príomhthasc a bhaineann leis an modúl 40G fadraoin (40km) a shárú ná APD 40G a chruthú. Mar gheall ar éileamh teoranta agus roinnt srianta teicniúla, níl modúil 40G QSFP + ER4 ag an margadh a chomhlíonann caighdeáin iompróra.
An Gigalight Tarchuradóir optúil 40G QSFP + ER4 40km Tá an bhearna margaidh seo líonta aige. Glacann sé Gigalightcomhpháirteanna lárnacha féinfhorbartha-40G ER4 TOSA agus 40G ER4 ROSA (APD). Tacaíonn an modúl le ráta OTU3, tá an tomhaltas cumhachta tipiciúil ag raon teochta iomlán níos lú ná 3W, agus tá an íogaireacht suas go -22dBm ag an tarchur saor ó earráidí. I dtéarmaí iontaofachta, tá Gigalight 40G QSFP + modúl ER4 tar éis pas a fháil sa tástáil iontaofachta na n-uaireanta 2000 i dtimpeallacht teocht ard dúbailte 85 agus ard taise. Táthar ag súil go seolfar an táirge go hoifigiúil i mí Iúil le praghas samplach de dollar SAM.
I gcomparáid le teicneolaíocht sliseanna traidisiúnta, cuirtear teicneolaíocht sliseanna APD i bhfeidhm go príomha ar chórais tarchurtha optúla le faid níos mó ná 40km agus tá an leibhéal ceanglas cúplála an-ard. Leis na buntáistí teicneolaíochta dá chuid féin, Gigalight D'fhorbair sé próiseas cúplála uathoibrithe ard-éifeachtúlachta agus ardtáirge pacála, thóg sé ardán uathoibrithe uathoibrithe, agus tá sé in ann olltáirgeadh na feiste a dhéanamh go hiomlán. Ina theannta sin, tá Gigalight Tacaíonn modúil optúla 40G QSFP + ER4 le riachtanais shaincheaptha agus is féidir leo freagairt do riachtanais táirgeachta ardtoirte agus iad a sheachadadh ar bhealach tráthúil.
Chun tuilleadh eolais a fháil faoin trascálaí 40G QSFP + ER4, tabhair cuairt ar ár láithreán gréasáin:
Maidir Gigalight
Gigalight is nuálaí deartha idirnasctha optúla domhanda é a dhearann, a mhonaraíonn agus a sholáthraíonn soláthairtí transceivers optúla, comhpháirteanna éighníomhacha, cáblaí optúla gníomhacha, Cáblaí MTP / MPO, ríomhchláraitheoirí scamall & seiceálaithe, agus modúil chomhtháite optúla etc. le haghaidh trí phríomhiarratas: Córais Ríomhaireachta Sonraí & Ríomhaireacht, Meitreo & Craoladh, agus Líonra Optúil Sreang & 5G. Gigalight buntáistí a bhaineann le dearadh eisiach chun feistí líonra optúla aon-stad a chur ar fáil do chustaiméirí agus táirgí éifeachtach ó thaobh costais.