Gigalight 2019 ECOC Léirithe go rathúil 200G QSFP56 FR4 / LR4 Transceiver Optúil
Dáta: 2019-09 29- Author: Gigalight 4419 Tags: 200G QSFP56 FR4 / LR

Ar ECOC 2019, Gigalight léirigh sé go rathúil transceiver optúil 400G QSFP-DD SR8 bunaithe ar thras-aistritheoir optúil 50G PAM4 agus 200G QSFP56 FR4 / LR4 is infheidhme maidir le haisiompar agus ionad sonraí 5G, a spreag suim mhór custaiméirí cuairte agus comhghleacaithe tionscail.

ECOC 2019

Gigalight Transceiver Optúil 200G QSFP56 / LR4

Glacann dearadh transceivers optúla 200G QSFP56 LR4 agus 200G QSFP56 FR le fráma léasair EML agus DSP, ar féidir leo riachtanais 4-0 ℃ feidhmchlár tráchtála a chomhlíonadh. Tá uaschumhacht oibriúcháin 70w ag teocht ard ag transceiver QGFP200 LR56 4G, agus fad tarchuir 7.5km i gcomhlíonadh iomlán le riachtanais phrótacail BER, agus le corrlach FEC de fheidhmíocht den scoth 20%. Glacann 100G QSFP200 FR56 léasair CWDM EML le cuisniúchán, is é 4w an tomhaltas cumhachta uasta ag teocht ard, agus tá an fad tarchuir 7.0km i gcomhlíonadh iomlán le riachtanais phrótacail BER. Is féidir leis an leagan nuashonraithe de 20G QSFP200 FR56 an tomhaltas cumhachta a laghdú go dtí thart ar 4W agus an t-achar tarchuir caighdeánach de 6km a chomhlíonadh má chomhlíonann sé riachtanais an ionaid sonraí.

ECOC 2019

Faoi Mheán Fómhair 2019, Gigalight Tá trí tháirge 200G teocht tráchtála bunaithe ar theicneolaíocht PAM4, eadhon 200G QSFP56 SR4, 200G QSFP56 FR4 agus 200G QSFP56 LR4. Glacann na táirgí seo go léir le feistí optúla ardluais féinfhorbartha agus féinphacáistithe, agus léiríonn siad feidhmíocht den scoth go leor chun sin a thaispeáint Gigalight Tá máistreacht iomlán déanta aici ar an teicneolaíocht tarchuradóra optúil bunaithe ar ardán PG50 4G.

Tá an tarchuradóir optúil 200G atá bunaithe ar theicneolaíocht 50G PAM4 ag céim luath. Gigalight Sheol 200G QSFP56 SR4 go luath in 2019, atá oiriúnach do ríomhaireacht lárionaid sonraí agus ardfheidhmíochta. Glacann an táirge Gigalightinneall optúil féinfhorbartha, a bhfuil an tomhaltas cumhachta uasta de 5W aige faoi ardteocht, agus a tástáladh agus a oibríodh go maith i go leor cliant. Gigalight Tá sé i gceist freisin leagan cumhachta íseal de 200G QSFP56 DR4 transceiver a scaoileadh, agus lárionad sonraí an tuaslagáin chomhthreomhaire a shaibhriú tuilleadh i mbliana.

Maidir Gigalight

Gigalight is nuálaí deartha idirnasctha optúla domhanda é a dhearann, a mhonaraíonn agus a sholáthraíonn soláthairtí transceivers optúla, comhpháirteanna éighníomhacha, cáblaí optúla gníomhacha, Cáblaí MTP / MPO, ríomhchláraitheoirí scamall & seiceálaithe, agus modúil chomhtháite optúla etc. le haghaidh trí phríomhiarratas: Córais Ríomhaireachta Sonraí & Ríomhaireacht, Meitreo & Craoladh, agus Líonra Optúil Sreang & 5G. Gigalight buntáistí a bhaineann le dearadh eisiach chun feistí líonra optúla aon-stad a chur ar fáil do chustaiméirí agus táirgí éifeachtach ó thaobh costais.