Gigalight Tshaj Tawm Txhim Kho 100G QSFP28 AOC rau Kev Xam Haujlwm Siab

Hnub: 2020-04-14 Author: Gigalight 6948 Tags: 100G QSFP28 eAOC , HPC , High-Performance Computing

Shenzhen, Suav teb, Lub Plaub Hlis 14, 2020 - Txhawm rau hloov mus rau Kev Ua Haujlwm Kho Mob Siab (HPC) thiab Kev Lag Luam Loj (HFT), Gigalight tsis ntev los no tau tsim tawm qhov ntsuas ntawm 100G zoo QSFP28 SR4 /AOC khij. Tus tshiab products txhawb 25G / 28G rau ib channel thiab siv OM4 fiber ntau kom ua tiav Zero BER kis ntawm 100 meters yam tsis muaj FEC. Thaum qhib FEC, qhov kev xa mus deb yuav muaj li 300 tawm mev. Ntxiv rau, kev lag luam kub ntau yog nyob ntawm yeem.

Gigalight tau raug ua liaj ua teb nyob rau hauv multimode VCSEL pluggable optics (optical transceiver modules thiab AOC) tau ntau xyoo. Ntawm lawv, cov ntaub ntawv chaw AOC multimode cov kab khoom tau hloov los ntawm thawj tiam 10G / 40G rau 25G / 100G uas yog cov ntawv thov tseem ceeb hauv lub khw niaj hnub no. Rau lub hom phiaj ntawm kev lag luam kev faib tawm, Gigalight tau txhais thiab tsim kho cov koob ntawm 25G / 100G sib txawv AOC products, suav nrog kev ua tiav overclocking tus nqi qis dua version, cov qauv hloov tshiab, hloov kho tus nqi sib pauv ib zaug, thiab hloov kho tus nqi sib npaug. Tam sim no, Gigalight tuaj yeem muab cov qhua tuaj yeem nrog ntau hom xaiv ntawm 25G AOC thiab 100G AOC, suav nrog kev xaiv lag luam zoo tshaj plaws.

100G QSFP28 VCSEL Cov Khoom Uas Thauj Qiv

Products Tus Ntaus Tus Nqi Performance FEC Kev khiav hauj lwm Kub Ntau
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (Qauv) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (kho dua tshiab) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) tawm CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (tus nqi them ob npaug) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (tus nqi them ob npaug) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) tawm CT / IT

25G SFP28 VCSEL Cov Khoom Uas Thauj Qiv

Products Tus Ntaus Tus Nqi Performance FEC Kev khiav hauj lwm Kub Ntau
25GE SFP28 AOC / SR (qauv) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (txhim kho) 25G E-12 @ 100m (OM4) tawm CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (txhim kho) 28G E-12 @ 100m (OM4) tawm CT / IT

Txog GIGALIGHT

GIGALIGHT yog kev tsim kho thoob ntiaj teb kev tsim kho kom zoo nkauj uas tsim qauv tsim, tsim khoom thiab khoom siv optical transceivers, nquag optical cables thiab ntsig txog kev kho qhov muag modules rau cov chaw zov me nyuam cov network, 5G wireless network, kho qhov muag xa hluav taws xob, thiab tshaj tawm cov vis dis aus network. Lub tuam txhab siv cov txiaj ntsig zoo ntawm kev tsim tshwj xeeb kom muab cov qhua tuaj yeem nrog cov lag luam tsim ib qho-nqi ib qho kev sib txuas lus kho qhov muag.