Gigalight បើកដំណើរការអេធីអឹមប្រេស ១០០ ជី QSFP28 AOC សម្រាប់កុំព្យូទ័រដំណើរការខ្ពស់

កាលបរិច្ឆេទ: 2020-04-14 អ្នកនិពន្ធ: Gigalight 7007 ស្លាក​: 100G QSFP28 eAOC , HPC , កុំព្យូទ័រដែលមានសមត្ថភាពខ្ពស់

ស្សិនជិនចិនចិនមេសា 14, 2020 - ដើម្បីសម្របខ្លួនទៅនឹងការអនុវត្តន៍កុំព្យូទ័រដែលមានដំណើរការខ្ពស់ (អេចភីស៊ី) និងការធ្វើពាណិជ្ជកម្មប្រេកង់ខ្ពស់ Gigalight ថ្មីៗនេះបានបើកដំណើរការស៊េរី ១០០G ប្រសើរឡើង QSFP28 SR4 /AOC អុបទិច។ ថ្មី​នេះ products គាំទ្រ 25G / 28G ក្នុងមួយប៉ុស្តិ៍ហើយប្រើសរសៃ OM4 ដើម្បីទទួលបានការបញ្ជូនសូន្យ BER នៅចម្ងាយ ១០០ ម៉ែត្រដោយមិនចាំបាច់ប្រើអេចស៊ី។ ខណៈពេលដែល FEC ត្រូវបានបើកចម្ងាយបញ្ជូនអាចឡើងដល់ ៣០០ ម៉ែត្រ។ លើសពីនេះទៀតជួរសីតុណ្ហាភាពឧស្សាហកម្មគឺស្រេចចិត្ត។

Gigalight ត្រូវបានគេដាំដុះនៅក្នុងវាលនៃ multimode VCSEL អុបទិចអាចផ្ទុកបាន (ម៉ូឌុលបញ្ជូនអុបទិកនិង AOC) អស់រយៈពេលជាច្រើនឆ្នាំ។ ក្នុងចំណោមពួកគេមជ្ឈមណ្ឌលទិន្នន័យ AOC ខ្សែផលិតផល multimode បានផ្លាស់ប្តូរពីជំនាន់ទីមួយ 10G / 40G ទៅ 25G / 100G ដែលជាកម្មវិធីចម្បងនៅក្នុងទីផ្សារសព្វថ្ងៃ។ សម្រាប់គោលបំណងនៃការបែងចែកទីផ្សារ។ Gigalight បានកំណត់និងបង្កើតស៊េរីនៃ 25G / 100G ខុសៗគ្នា AOC productsរាប់បញ្ចូលទាំងការធ្វើ Overclocking អក្សរសាស្ត្រដែលមានតម្លៃទាបកំណែស្តង់ដារការដំឡើងអត្រាអត្រាតែមួយនិងកំណែអត្រាទ្វេ។ ឥឡូវ​នេះ, Gigalight អាចផ្តល់ជូនអតិថិជនជាមួយនឹងជម្រើសពហុ 25G AOC និង 100G ។ AOCរួមទាំងជម្រើសពាណិជ្ជកម្មល្អបំផុត។

អុបទិកអាចផ្ទុកបាន ១០០ ជី QSFP100 VCSEL

Products អត្រា​ទិន្នន័យ ការសម្តែង FEC ប្រតិបត្តិការជួរសីតុណ្ហា
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (ស្តង់ដារ) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (ប្រសើរឡើង) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) បិទ CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (អត្រាទ្វេ) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (បង្កើនអត្រាទ្វេ) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) បិទ CT / IT

25G SFP28 VCSEL អុបទិកអាចផ្ទុកបាន

Products អត្រា​ទិន្នន័យ ការសម្តែង FEC ប្រតិបត្តិការជួរសីតុណ្ហា
25GE SFP28 AOC / SR (ស្តង់ដារ) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (ប្រសើរឡើង) 25G E-12 @ 100 ម (អូអឹម ៤) បិទ CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (ប្រសើរឡើង) 28G E-12 @ 100 ម (អូអឹម ៤) បិទ CT / IT

អំពី GIGALIGHT

ហ្គីហ្គោលគឺជាអ្នកច្នៃប្រឌិតរចនាអន្តរទ្វីបអុបទិកដែលរចនាផលិតនិងផ្គត់ផ្គង់ អុបទិចអុបទិក, ខ្សែអុបទិកសកម្ម និង ម៉ូឌុលអុបទិកជាប់ទាក់ទង សម្រាប់បណ្តាញមជ្ឈមណ្ឌលទិន្នន័យបណ្តាញឥតខ្សែ 5G បណ្តាញបញ្ជូនអុបទិកនិងបណ្តាញវីដេអូផ្សាយ។ ក្រុមហ៊ុនទទួលយកគុណប្រយោជន៍នៃការរចនាផ្តាច់មុខដើម្បីផ្តល់ជូនអតិថិជននូវឧបករណ៍បណ្តាញអុបទិកដែលមានតម្លៃថ្លៃជាង។