Gigalight Consectetur launches 100g QSFP28 AOC Summus enim euismod Computing

Date: 2020, 04 14, Ad Author: Gigalight 6945 Tags: 100g QSFP28 eAOC , HPC , Summus euismod Computing

Shenzhen, Sinis Aprilis 14, 2020 - Ut euismod aptet ad High-Computing (HPC) and frequency High Trading (HFT) applications, Gigalight Nuper launched ex a series 100g decorarat atque auxerat, QSFP28 SR4 /AOC perspectiva. Novi products 25G support / 28g per vias et usu alimentorum fibra, ad consequi OM4 Nulla BER facilioris Transmissus tum C metris sine FEC. Dum volvitur FEC traductio ad CCC intervallo posse modis. Praeterea, temperatus range industriae libitum est.

Gigalight in quo agricolarum cultus est ager multimode VCSEL Pluggable optica (optical transceiver, et modules AOC) per multos annos. Inter illos, qui Mauris interdum AOC multimode productum linea est prima seu immediata generatio transitioned ab 10G / 40G ad 25g / 100g amet applicationem, quae est in foro hodie. Ad foro justo, Gigalight quod supra universaliter definiverat Aristoteles developed seriem diversificari circa 25G / 100g AOC products, Inter vitam overclocking humilis sumptus-version: version vexillum, decorarat atque auxerat, poema rate uno, et duo-rate decorarat atque auxerat, version. Nunc, Gigalight customers can providere cum selectis versionem multi-25G AOC et 100G AOC, Inter quas maxime commercial arbitrium.

100g QSFP28 VCSEL Pluggable Optica

Products Data Rate Performance FEC Operans temperatus range
100GE QSFP28 SR4 / Pro AOC 100GE @ 5E VI-6m (OM70) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (Latin) 100G @ 5E VI-6m (OM100) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (auctus) 100G @ 5E VI-12m (OM100) off CT / IT
@ 5E VI-6m (OM300) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (dual-rate) 112G @ 5E VI-6m (OM100) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (dual-decorarat atque auxerat rate) 112G @ 5E VI-12m (OM100) off CT / IT

25G SFP28 VCSEL Pluggable Optica

Products Data Rate Performance FEC Operans temperatus range
AOC 25GE SFP28 / SR (vexillum) 25G @ 5E VI-6m (OM100) on CT / IT
Ecce visio 25GE SFP28 / eAOC (auctus) 25G E-12m @ XII (OM100) off CT / IT
@ 5E VI-6m (OM300) on
AOC 32GFC SFP28 28G @ 5E VI-6m (OM100) on CT
Ecce visio 32GFC SFP28 / eAOC (auctus) 28G E-12m @ XII (OM100) off CT / IT

De GIGALIGHT

Qui bene novitatis est global consilium GIGALIGHT nexu consiliis robur et opificiis optical Transceivers, activae optical funibus marinis et cohaerens optical modules Mauris interdum ad network, 5G wireless network, optical facilioris Transmissus network, et passim video network. Consilium est proprium providere dolor commodo fringilla ipsum bene concinnavit ad sumptus-efficens subsisto.