• Gigalight 100G 40km Paetahi Whakawhitiwhiti Gigalight 100G 40km Paetahi Whakawhitiwhiti
  • Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Kaituku Whakawhiti Hua Gigalight 200G QSFP-DD SR8 Kaituku Whakawhiti Hua
  • Me pehea te whakamahi i te Modula Transptiver Module tika Me pehea te whakamahi i te Modula Transptiver Module tika
  • He aha te 100G QSFP28 ER4 Lite DML e pai mo te Whatunga DCI?

    Ko te ahua ahua o te transceivers opuahi o te 100G e whakahou tonu ana ki te rahi iti, ko te hiahia mo te kohinga kaha he iti iho, ko te utu iti ko te whai tonu o te mahi a te ahumahi. I te nuinga o te wa, he momo ahuatanga pēnei i te CFP / CFP2 / CFP4 me te QSFP28 mo nga transceivers opuahi 100G. I roto ia ratou, ko te QSFP28 ko te tino kaupapa 100G. Ka whakauruhia e tenei pou te 100G QSFP28 ER4 Lite mo DCI ki a maatau. Ko te Evolution of the 100G Form Factor 100G QSFP28 ER4 Lite e whai ana ki te QSFP MSA, IEEE 802.3BA 100GBASE-ER4 Lite me OTU4. IEEE 802.3ba e whakaatu ana i te raupapa 100GBASE-ER4 he whakaritenga BER kia pai atu i te 1E-12 w / o FEC mo nga waahanga matapihi. Mai i te mea kaore te ngakau o te kaiwhiwhi o 100GBASE-ER e makona ki nga hangarau APD o mua, he nui rawa te rahi o te SOA mo te raupapa QSFP28. Ko etahi kaiwhakarato i te ahumahi o te kaiwhakarato-a-kanohi e whakaputa ana i te 100GBASE-ER4 Lite me te paerewa QSFP28 i te mea ko te tawhiti tawhiti whakawhiti ko te 30km te kore FEC. Ko te whakaaro o te kaiwhiwhi o te 100GBASE-ER4 Lite 30km kahore he maamarama i roto i te IEEE802.3ba. Ko te toharite o te aromautanga OMA he huri noa ...

    Hōngongoi 6, 2019 0 0 8
  • 200G QSFP56 AOC me 200G QSFP-DD AOC

    He aha te XUNUMG QSFP200 AOCuse PAM56 whakawhitinga engaritheX4G QSFP-DD AOCUS NRZ modulation ki te whakarato rongoā ki te 200G kohikohi? Ko te PAM200 (Pulse Amplitude Modulation 4) ka taea te tohu o te PAM4 ki te whakawhiti i nga waahi e rua kia rite ki te hanganga NRZ i te taurangi tohu kotahi. Ko te 4G QSFP-DD AOC e whakamahi ana i nga ararangi e waru e mahi ana ki te 200Gbps NRZ whakawhitinga ia ia ki te whakarato i te raraunga ki 25Gbps. Engari, ko te 200G QSFP200 AOC anake he awhina hiko e wha-raina, na reira ka hiahiatia te whakamahi i te whakahoutanga PAM56 ki te 4Gbps ia raanei hei whakarato i te tapekerangi ki te 50 Gbps. Ko nga rereketanga o 200G QSFP200 AOC me te 56G QSFP-DD AOC ka whakauruhia hei whai. Ko nga 200G AOC he pai mo nga tawhiti poto me te tuku i te otinga utu-nui hei hono atu ki roto i nga raka me te taha o nga raka e tata ana. Gigalight Ka tuku i te katoa o 200G AOC i roto i nga QSFP-DD me te QSFP56 ahua-hanganga. Ko te Gigalight rārangi hua 200G AOC ngā 200G QSFP-DD AOC, 200G QSFP-DD ki 2x 100G QSFP28 AOC, 200G QSFP-DD ki 4x 50G QSFP28 AOC, 200G QSFP56 AOC, 200G QSFP56 ki 2x 100G QSFP56 AOC, 200G QSFP56 ki 4x 50G SFP56 AOC . Ko te katoa o ...

    Hōngongoi 4, 2019 0 0 3
  • Ko nga tono mo nga Transceivers Opical i Edge Computing o te 5G Cloud Era

    Ko te 5G e akiaki ana i te mata o te ahunga whakamua. Ka hiahiatia te nui o te whakarahi me te kaitautoko o te whakawhitinga matatau. Ko te rorohiko a Edge ko te hangarau-a-ringa mo te pokapū raraunga o muri mai. I roto i te wa o te wa, kei roto i te waa te mahi rorohiko. He mea nui kia pehea te whakawhanake i te rorohiko me te whakatutuki i nga hiahia o te rorohiko. I te rarangi 25, 2019, ko te OCP China Day i whakahaerehia i Beijing, China e tetahi OCP Platinum mema, Inspur. I haere nga manuhiri mai i Microsoft, Facebook, LinkedIn, Baidu, Tencent, me Inspur ki te huihuinga. Ka tohatohahia e ratou nga kaupapa tino nui, penei i te mohio o te matauranga, te rorohiko me te SONiC mo nga hangarau rererangi i konei. I roto i enei kaupapa, he maha nga korero o te rorohiko o te mata, kei konei ka matapakihia te whanaketanga o te 5G me te rorohiko. Punaha: Inspur Edge Computing Ko te kaha o nga tono me te tupuranga raraunga whakawhitinga kua akiakihia te ratonga kapua ki te whakawhānui i te mata. He uaua ki te whakatutuki i nga raraunga katoa na roto i te mahi kapua na te mea e hiahiatia ana e te iti o te waa me te whakawhitinga o te papanga, kaore he maerea kei roto i te rorohiko te ...

    June 26, 2019 0 0 2
  • 25G SFP28 AOC: Ko te Maatau me nga Moni

    I te nuinga o te ra, e toru nga huarahi o te 25G whakauru atu ki te tūmau, arā, ko te DAC (Direct Direct Cable), te kaiwhakarato me te AOC (Cable Optical Cable). Kaore e taea e te DAC te neke atu i te 5m, na he mea uaua ki te whakatutuki i nga whakaritenga o te tawhiti o te waea whakawhiti. Ka taea e te kaitautoko whakaputa te toro atu ki te 100m, ka nui atu ranei te whakamahi i te tau-maha-a-ringa, engari he nui te utu. Ko te AOC ko te Cable Waea Aroturuki. Ka taea e AOC te piki ki te 30m i te utu tika. Na reira, ko te taura AOC he pai pai mo te uru ki te whakawhiti i te whakawhitiwhiti, he pai ake mo te kaha o te raupapa pokapū raraunga o Haina me te mahinga whatunga. Anei etahi korero e pā ana ki te 25G AOC kia whakaarohia pea e koe. E whakarato ana a 25G AOC i tetahi otinga utu-utu mo nga ratonga pokapū raraunga e hiahia ana ki te honohono roa atu ma te whakamahi i te hangarau Ethernet matapihi. He pai etahi ki te 25G AOC. Ko nga painga o 25G AOC 25G ko te ahua o muri mai i te 10G hei whakaiti i te utu mo Gbit / sec 25G ka whakaratohia te wahinga 2.5 te waitohu o 10G e whakamahi ana i te momo puka SFP 25G he pai mo te paparanga raraunga raraunga ...

    June 21, 2019 1 1 14
  • Ko te Whakatakotoranga o Transceivers Optical mo 5G Networks

    Ko te hiahia mo te 100G kaitirotiro matapihi mā te whatunga 5G he tino urupare. I tenei wa, he maha nga ahuatanga o nga transceivers matapihi 100G pakeke i runga i te hokohoko, penei i te 100G QSFP28 transceivers opuahi me te 100G CFP-DCO transceivers matapihi e whakaratohia ana e Gigalight. Ka taea e tenei tuhinga te whakauru mai i nga transceivers matapihi Gigalight mo 5G fronthaul, waenganui me te whakahoki, rawa, 25G BiDi Fronthaul Solution, 100G QSFP28 / 200G QSFP56 Midhaul / Backhaul Solution. Tuatahi, kia kite i te tono mo nga transceivers matapihi na 5G. Transceivers optical mō te 5G Fronthaul (ahau-rangitahi) Hua Ingoa Roangaru Reach Optical Atanga muka Momo Power Consumption 100G QSFP28 SR4 850nm 100m MPO-12 MMF <2.5w 100G QSFP28 4WDM-10 LWDM 10km Tärua LC SMF <3.5w 25G SFP28 SR 850nm 100m Tärua LC MMF <1w 25G SFP28 LR 1310nm 10km Tärua LC SMF <1.5w 25G SFP28 ER 1310nm 40km Tärua LC SMF <2.5w 25G BiDi SFP28 LR (10km) 1270 / 1330nm 10km Single LC SMF <2.5w 25G BiDi SFP28 LR (20km) 1270 / 1330nm 20km Kotahi LC SMF <2.5W 25G LWDM SFP28 ER Lite LWDM 20km Dual LC SMF <2.5w 25G LWDM SFP28 ER LWDM 30km / 40km ...

    June 14, 2019 0 0 10
  • Me pehea te whiriwhiri i te tika 200G Optical Transceiver Kaihoko i Haina mo to Whakahou Whatunga?

    Ka whiriwhiria e etahi kaiwhakahaere whatunga 200G hei utu mo te 400G hei whakatutuki i te tipu tere o te hokohoko raraunga tere. Hei tauira, i runga i nga korero a LightCounting ka tukuna a Facebook e 200GbE i mua i te 400GbE, i te mea kua timata a Google i te 2x200GbE transceiver whakaaro. Ka manakohia te 200G kaitirotiro matapihi i te whakaaetanga i roto i nga wahi o te kapua, me te waahi whakauru pokapū pokapū raraunga i te wa ano rite 400G. E mohio ana tatou katoa, he torutoru noa nga kaiwhakarato ki te whakarato 200G whakawhitiwhiti whakaaro, na he mea nui ki te whiriwhiri i te kaihoko tika mo nga kaiwhakahaere whatunga. Mai i te nuinga o nga kamupene e kore e mohio ki te whiriwhiri i te kaiwhakarato tika kia kore ai e raatau ki te mahi tahi me te hoa pai. Anei etahi ara hei awhina ia koe ki te whakauru i to raatau whai hua mo o hiahia. Google Engine Engine Ka taea e koe te whakaū i te whaitake o te kaiwhakarato kaiwhakarato matapihi mā te tirotiro i nga korero o te transceivers 200G. Ko nga kupu whakauru noa iho ko te "200G transceiver optical" ranei "200G QSFP-DD" ki te engine engine rapu Google kia kite. Factor Puka He maha nga ahuatanga 200G rite QSFP-DD, QSFP 56, CFP2. Ko te QSFP-DD ...

    Kia 29, 2019 0 0 7
  • E toru nga whakawhitinga o te 200G Optical Transceivers mo te Raraunga Raraunga

    I kaha ake te tipu o te tono mo 100G CWDM i te tau kua hipa. I a 100G kei te kaha tonu, ko te korero o te kohinga nui 400G kei te noho tonu, ahakoa he ahua 2019. Kei te hiahia nga kaihoko i nga hangarau o te waa e kawe ana i nga pukapuka whakaputa ki te whakaki i tenei waahi ahumahi. Ahakoa ko te 100G CWDM he matatau me te matauranga pai, me te haere tonu ki te whakaekea i roto i te tau e haere mai ana, ko te nuinga o nga OEM o te Ao Cloud Center e huri ana i to ratou tirohanga ki te 200G, ki te whakatutuki i nga kaha o te whakahoahono i nga hononga tere ki nga waahanga paerewa. 200G transceivers opuahi me o ratou maha nga painga pērā i te heke iti iho, te mana mana me te utu e haere mai ana ki te mākete inaianei, a ka kitea e te tokomaha rite te taea, teitei-scalable te taahiraa-kohatu ki 400G. Ka whakauruhia ki roto i tenei tuhinga nga korero whakawhiti a te 200G e toru mo te pokapū raraunga. Ko nga awaawa 200G QSFP-DD SR8 NRZ QSFP-DD kei te whakawhitiwhiti ki te QSFP28, he mea tino nui ki te whakarato i te huarahi whakahou maamaa me nga hononga ki nga punaha tawhito. Ko te whakahoahoatanga o muri o te QSFP-DD ka taea te tangowari i te momo tauira hou me te whakatere i te katoa ...

    Kia 22, 2019 0 0 10
  • Gigalight 100G CFP-DCO Kaihuri Whakawhitiwhiti

    te Gigalight Ko te 100G CFP-DCO te kaitautoko o te aratau matatini matatini a te PTP he papaha-a-PTP-whakarewa-whakarewa-i hangaia mo te waahanga terewhiti tere tere tae atu ki te 100-Gigabit Ethernet me te OTU4. Ko te hanganga hiko CAUI me OTL4.10 me te umanga whakahaere MDIO e hangaia ana i roto i te kōwae. Ka hurihia e te module 100G CFP-DCO te 10-raina 10Gb / s te raraunga hiko hiko ki te 128G DP-QPSK tohu tohu whakaputa i roto i te Egress, me te huri ano i nga tohu whakauru kanohi DP-QPSK ki te 10-raina 10Gb / s nga raraunga hiko hiko i roto i te whakamutu. Ko tenei tohu 10-raina 10Gb / s e tino tika ana ki te whakaritenga 802.3BA CAUI me te tohu OIF-CEI-03.1, a ka taea e te PCB o te FR4 te rapu ake ki te 25cm.

    ataata Kia 17, 2019 0 0 5
  • Gigalight 200G QSFP-DD PSM8 10km Kaihuri Whakawhitiwhiti

    te Gigalight Kua hangaia te 200G QSFP-DD PSM8 10km mo te whakawhitinga whakaaro mo nga hononga 2x 100G-PSM4 mo te maha o nga taapae-aratau kotahi, me te tautoko i te tawhiti whakawhiti ki te 10km ma te whakamahi i nga ngaruruinga 1310nm. Ko te whakakorenga o te mana teitei ko 6.5W.

    ataata Kia 17, 2019 0 0 6
  • Ko te Whakaaturanga o te Maatau Kaituku Kaihauturu i te 5G Era

    Ko te 25G BiDi transceivers opuahi, ko te 50G PAM4 transceivers opuahi, me te 100G kaitautoko hiko o te transceivers opuahi he tino tohu o te 5G fronthaul / midhaul / nethaul networking mo transceivers opuahi. Ko te utu iti ko te kaupapa piiraa matua o te kaitautoko awhina ahokore 5G i roto i te raina ahumahi. Ko te tohatoha tauwhitinga, te tohatoha ahumahi ahumahi, te hangarau hangarau me te whakakapi i te rohe ko nga huarahi matua ki te whakatutuki i te utu iti. Ko nga hangarau matua o nga transceivers ahokore o te 5G te nuinga kei roto i te taumata o nga putea optoelectronic. Ko te whakawhānui o nga mahi, ko te tere o te tere, me te heke o te utu ko nga whainga matua mo te whakahoutanga o te hangarau puoro optoelectronic. Ka tono te tono 5G i te whakaurutanga hou ki te maatauwhiti kaitautoko awhina ahokore, me te whakanui i te waahi o tenei waahanga. I te wa o 5G, ka noho tonu te utu iti mo te whakawhitiwhiti whakaaro ki te raina ahumahi. Ko te huarahi tino nui ki te whakatutuki i te utu iti ko te hangarau hangarau. Ko te hangarau hangarau o nga whakaaro optoelectronic e taea te whakauru ki nga taumata e toru: te whakawhitinga mahi, te piki tere, me te whakaiti utu. Ki te piki ake o te piki o nga whakaritenga o te tere haere, he nui ake te whakawhirinaki o nga hononga ahokore ...

    Kia 15, 2019 0 0 6
  • Whakauruhia atu nga pou

        Whakapā mai

        Īmēra: sunwf@gigalight.com