Gigalight Ka whakarewahia te 40G QSFP + ER4 Whakawhitiwhiti me te Hangarau Papatono APD Nui-Tere ki te Whakakī i te Gap i te Telecom Market
Rā: 2019-06-26 Kaituhi: Morph 4212
Gigalight Ka whakarewahia te 40G QSFP + ER4 Whakawhitiwhiti me te Hangarau Papatono APD Nui-Tere ki te Whakakī i te Gap i te Telecom Market
Shenzhen, Haina, Hune 26, 2019 - Gigalight kua angitu te whakawhiti 40G QSFP + ER4 40km transceivers opuaka e whakawhirinaki ana ki te papaaranga hangarau a te kamupene APD teitei-tere o te kamupene, ka whakaoti i te wahanga i te 40G tuku whakawhiti-roa-tawhiti i roto i te maakete waea.
Gigalight 40G QSFP + ER4 Transceiver
Kāore te 40G i roa. Ko te tikanga, kuaore i tino whakawhanakehia nga hua 40G i roto i te ahumahi whakawhitiwhiti whakaaro. I te mea kua neke atu te ahumahi mai i 40G ki 100G, he maha nga hua 40G i tautuhia e te ahumahi kei te noho tonu, kei reira nei te 40G QSFP + ER4 e mau ana. Ko te mahi matua o te whakaeke i te 40G ultra-long-distance (40km) kōwae ko te hanga 40G APD. Na te iti o te tono me etahi waahi hangarau, kaore he mahinga 40G QSFP + ER4 mo nga paerewa paeke.
te Gigalight 40G QSFP + ER4 40km transceiver matapihi Kua whakakiia tenei waahi maakete. Whakatakotoria ana e ia Gigalightko te waahanga o te waahanga hangarau-40G ER4 TOSA me 40G ER4 ROSA (APD). Kei te tautoko te kōwae i te tere o OTU3, ko te mana o te mana paerewa i te waahi paanga katoa kei te iti ake i te 3W, a, ko te aronga ake ki te -22dBm i te whakawhiti kore-kore. I runga i te pono, ko te Gigalight Kua whakakorea te 40G QSFP + ER4 i te whakamatautau tika o nga haora 2000 i roto i te 85 rua teitei me te taiao haumanu tiketike. Ko te hua e tumanakohia ana kia whakarewahia i te marama o Hurue me te tauira tauira o nga taara 650 US.
I te whakaritehia ki te hangarau puranga tawhito, kei te nuinga o te waa te whakamahi i te hangarau o te puranga APD ki nga pūnaha tuku whakaputa me nga mamao atu i te 40km, me te tino taumata teitei o nga hoapaki hono. Ma ona ake hangarau hangarau, Gigalight Kua whakawhanaketia e ia tetahi tukanga honohono pai rawa me te tihi-nui-a-hua, hangaia he mahinga automation pakeke, me te tino kaha ki te whakaputa papatipu o te whakaaro. I tua atu, ko te Gigalight Ko te 40G QSFP + ER4 e tautoko ana i nga whakaritenga whakarite me te kaha ki te whakautu me te whakaora i nga whakaritenga whakarahi tiketike i roto i te waa.
Mō ētahi atu mōhiohio e pā ana ki te transnational 40G QSFP + ER4, tēnā tirohia to paetukutuku:
Mō Gigalight
Gigalight He hoahoa hoahoa hoahoa o te ao katoa e whakamahere ana, e mahi ana, e whakarato ana hoki transceivers matapihi, nga waahanga paati, nga aho taapiri mahi, MTP / MPO kaa, nga kaiwhakamahana kapua me nga kaiwhaiwhai, a ngā kōwae matarangi me etahi atu mo nga tono matua e toru: Data Center & Cloud Computing, Metro & Broadcast Network, me te Wireless & 5G Optical Network. Gigalight Ka tango i nga painga o te hoahoa motuhake hei whakarato i nga kiritaki ki nga taputapu whatunga mata-kotahi me nga hua hua-hua.