Gigalight Whakarewahia 100G Whakarei QSFP28 AOC mo te Whakataetae Mahi-Nui

rā: 2020-04-14 Mō te Author: Gigalight 6943 Tags: 100G QSFP28 eAOC , HPC , Te Whakaritea Teitei

Shenzhen, Haina, Paenga-whāwhā 14, 2020 - Kia taea ai te urutau ki nga tono Whakatauranga-teitei (HPC) me nga Tauhokohoko Nui-Hiko (HFT), Gigalight tata nei whakarewahia te raupapa o 100G whakarei QSFP28 SR4 /AOC whatu Te hou products tautoko i te 25G / 28G mo ia hongere ka whakamahi i te muka OM4 kia tutuki ai te whakawhiti Zero BER i te 100 mita kaore he FEC. Ahakoa ka hurihia te FEC, ka tae atu ki te 300 mita te tawhiti whakawhiti. Hei taapiri, ko te awhe mahana o te umanga he waahanga.

Gigalight kei te mahi maara i te waahi maha VCSEL nga whatu whakauruhia (nga waahanga whakawhiti transceiver me AOC) mo nga tau maha. I roto ia ratou, te pokapū raraunga AOC kua nekehia te raina hua multimode mai i te whakatupuranga tuatahi 10G / 40G ki te 25G / 100G koinei te tono autaia i te maakete i tenei ra. Mo te waahanga o te maakete, Gigalight kua tautuhia, kua whanaketia e ia he raupapa 25G / 100G rereke AOC products, tae atu ki te taapiri i te waahanga iti-utu iti, putanga paerewa, whakarei ake i te waahanga reanga kotahi, me te whakarei ake i te waahanga reanga-takirua. Na, Gigalight ka taea te whakarato ki nga kaihoko he momo tohu whiriwhiri-25G AOC me te 100G AOC, tae atu ki te kowhiringa arumoni pai rawa.

100G QSFP28 VCSEL Huringa Whakawhitiwhiti

Products Raraunga Raraunga mahinga FEC Awhe Temperature Whakahaere
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (Paerewa) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (whakarei) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) atu CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (takirua-takirua) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (whakarei-rua te whakareatanga) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) atu CT / IT

25G SFP28 VCSEL Huringa Whakawhitiwhiti

Products Raraunga Raraunga mahinga FEC Awhe Temperature Whakahaere
25GE SFP28 AOC / SR (paerewa) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (whakarei) 25G E-12 @ 100m (OM4) atu CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (whakarei) 28G E-12 @ 100m (OM4) atu CT / IT

Mo KAROA

Ko te GIGALIGHT he kaiwhakawhanatanga hoahoa a-taiao mo te ao e hoahoa, ka hangaia me nga taonga transceivers matapihi, nga aho taapiri mahi a ngā kōwae matarangi mo te whatunga pokapū raraunga, whatunga ahokore 5G, whatunga tuku whatunga, me te whatunga ataata whakapiri. Ka tangohia e te kamupene nga painga o te hoahoa motuhake hei whakarato i nga kaihoko ki nga taputapu whatunga utu-aukati kotahi-mutu.