Gigalight Ka whakarewahia e ia te katoa o te 200G Nga Whakawhiti Tirotiro mo nga hononga Raraunga Raraunga

rā: 2020-06-08 Mō te Author: Gigalight 6729 Tags: 200G , QSFP56 , 50G PAM4 , transceivers matapihi

Shenzhen, Haina, Hune 8, 2020 - Gigalight, te kaiwhakawhanake matua o te ao mo te hoahoa hononga honohono, kua whakarewahia he raupapa raupapa 200G pokapū whakawhiti whakawhiti whakawhiti korero i runga i te 50G PAM4 DSP papa hei whakatutuki i nga hiahia o nga kaihoko rorohiko kapua mo te hōkaiipurangi teitei ake.

Ko nga hua hou kua whakarewahia:

  • 200G QSFP56 SR4 / AOC-laser VCSEL, tae atu ki te 100m mo te muka OM4, me te pauna mana 5W nui.
  • 200G QSFP56 DR4 --4 taiaho EML kore takirua, tae atu ki te 500m (paerewa) me te 2km ranei (whakarei) i runga ake i te SMF, me te 5.5W te kaha o te kohi mana.
  • 200G QSFP56 FR4 — te rehu o te CWDM EML, tae atu ki te 2km (paerewa), 10km ranei (whakarei) i runga ake i te SMF, me te 7W te kaha o te kaha ki te whakamahi i nga waahanga pāmahana.
  • 200G QSFP56 LR4 — nga miihini whakatoo EML-WDM EML, tae atu ki te 10km ki runga ake i te SMF, me te whakapau kaha teitei 7W.

Gigalighthe 200G hou QSFP56 raupapa products he painga ki te hoahoa kohi mana, a ka taea te whakatau he hapa tuku me te pou-FEC me te mahinga% 100 FEC, e tino pai ana mo nga tono pokapū raraunga.

GigalightKo te kōpaki whakawhiti 200G optical transceiver ka taea te wehe ki te 8-channel 25G NRZ raupapa me te 4-channel 50G PAM4 raupapa, e whakamahi ana i nga taputapu miihini hangai-hangaia ki te whakatutuki i nga hiahia o te hanga papatipu, a ka taea te awhina i te hanga i tetahi hanganga totika mo te whanaketanga o nga pokapū raraunga o muri-whakatipuranga 'anga IT.

Mo KAROA

Ko te GIGALIGHT he kaiwhakawhanatanga hoahoa a-taiao mo te ao e hoahoa, ka hangaia me nga taonga transceivers matapihi, nga aho taapiri mahi a ngā kōwae matarangi mo te whatunga pokapū raraunga, whatunga ahokore 5G, whatunga tuku whatunga, me te whatunga ataata whakapiri. Ka tangohia e te kamupene nga painga o te hoahoa motuhake hei whakarato i nga kaihoko ki nga taputapu whatunga utu-aukati kotahi-mutu.