Gigalight Lanceert Enhanced 100G QSFP28 AOC voor high-performance computing

Datum: 2020-04-14 Auteur: Gigalight 6949 Tags: 100G QSFP28 eAOC , HPC , Hoogwaardig computergebruik

Shenzhen, China, april 14, 2020 - Om zich aan te passen aan High-Performance Computing (HPC) en High-Frequency Trading (HFT) -toepassingen, Gigalight heeft onlangs een reeks verbeterde 100G gelanceerd QSFP28 SR4 /AOC optiek. De nieuwe products ondersteuning 25G / 28G per kanaal en gebruik OM4-vezel om Zero BER-transmissie op 100 meter zonder FEC te bereiken. Terwijl FEC is ingeschakeld, kan de transmissieafstand tot 300 meter bedragen. Bovendien is het industriële temperatuurbereik optioneel.

Gigalight cultiveert op het gebied van multimode VCSEL insteekbare optica (optische zendontvangermodules en AOC) voor vele jaren. Onder hen het datacenter AOC multimode-productlijn is overgestapt van de eerste generatie 10G / 40G naar 25G / 100G, de belangrijkste toepassing op de huidige markt. Ten behoeve van marktsegmentatie, Gigalight heeft een reeks gedifferentieerde 25G / 100G gedefinieerd en ontwikkeld AOC products, inclusief goedkope lite-versie voor overklokken, standaardversie, verbeterde versie met enkele snelheid en verbeterde versie met dubbele snelheid. Nu, Gigalight kan klanten voorzien van een multi-select-versie van 25G AOC En 100G AOC, inclusief de beste commerciële keuze.

100G QSFP28 VCSEL insteekbare optiek

Products Datasnelheid Performance FEC Bedrijfstemperatuurbereik
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (standaard) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (verbeterd) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) korting CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (dual-rate) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (dual-rate verbeterd) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) korting CT / IT

25G SFP28 VCSEL insteekbare optiek

Products Datasnelheid Performance FEC Bedrijfstemperatuurbereik
25GE SFP28 AOC / SR (standaard) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (verbeterd) 25G E-12 @ 100m (OM4) korting CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32 GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (verbeterd) 28G E-12 @ 100m (OM4) korting CT / IT

Over GIGALIGHT

GIGALIGHT is een wereldwijde innovator op het gebied van optische interconnectieontwerpen die ontwerpt, produceert en levert optische transceivers, actieve optische kabels en coherente optische modules voor datacenternetwerk, 5G draadloos netwerk, optisch transmissienetwerk en uitgezonden videonetwerk. Het bedrijf maakt gebruik van de voordelen van een exclusief ontwerp om klanten one-stop kosteneffectieve optische netwerkapparaten te bieden.