Gigalight Faʻalauiloa Faaleleia 100G QSFP28 AOC mo Maualuga-Faatinoga Computing

aso: 2020-04-14 tusitala: Gigalight 7006 pine: 100G QSFP28 eAOC , HPC , Tomai Maualuga

Shenzhen, Saina, Aperila 14, 2020 - Ina ia mafai ona faʻafetaui i le High-Performance Computing (HPC) ma le High-Frequency Trading (HFT) talosaga, Gigalight talu ai nei faalauiloaina se faasologa o faaleleia 100G QSFP28 SR4 /AOC optics. Le fou products Lagolago le 25G / 28G ile ala ma faʻaoga le OM4 fiber e ausia ai le Zero BER i le 100 mita e aunoa ma le FEC. A o liliu FEC, o le faasalalauina mamao mafai ona oo atu i le 300 mita. I se faʻaopopoga, alamanuia vevela laina e tuu i le faitalia.

Gigalight sa galueaina i le fanua o multimode VCSEL optic pluggable (opitiga transceiver modules ma AOC) mo le tele o tausaga. Faatasi ai ma i latou, le nofoaga autu o faamatalaga AOC multimode oloa laina ua suia mai le muamua augatupulaga 10G / 40G i le 25G / 100G o le sili autu talosaga i le maketi i aso nei. Mo le faʻamoemoe o maketi vaevaega, Gigalight ua faʻauigaina ma atiaʻe se faʻasologa o eseʻesega 25G / 100G AOC products, aofia ai overclocking maualalo-tau lite faʻamatalaga, tulaga masani, faʻateleina tasi-fua faatatau faʻaleleia, ma faaleleia lua-fua faatatau lomiga. Nei, Gigalight mafai ona maua ai tagata faʻatau le tele-filifilia faʻaliliuga o 25G AOC Ma le 100G AOC, aofia ai ma le sili filifiliga faʻapisinisi.

100G QSFP28 VCSEL Pluggable opitika

Products Fua Faatatau o Fuainumera faatinoga o Galuega FEC Faʻatonuina o le Malala o le Taumafa
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (Tagavai) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (faʻaleleia atili) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) ese CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (lua-totogi) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (itulua-fua faatatau faʻalauteleina) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) ese CT / IT

25G SFP28 VCSEL Pluggable Vaʻaiga

Products Fua Faatatau o Fuainumera faatinoga o Galuega FEC Faʻatonuina o le Malala o le Taumafa
25GE SFP28 AOC / SR (tulaga faʻapitoa) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (faʻaleleia atili) 25G E-12 @ 100m (OM4) ese CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (faʻaleleia atili) 28G E-12 @ 100m (OM4) ese CT / IT

E uiga ile GIGALIGHT

GIGALIGHT o se lalolagi atoa optic interconnection design fou na te mamanuina, gaosia ma sapalai auiliiliga opili, gaioiga mataalia galue ma fesuiaiga o vailaau matagofie mo nofoaga autu o fesoʻotaʻiga, 5G uaealesi network, optis transmisi network, and broadcast video network. O le kamupani ave faʻapitoa le aoga o le faʻapitoa mamanu e tuʻuina atu i tagata o loʻo maua ai se tasi-taofi tau-lelei masini feaveaʻi masini.