Gigalight Tuʻuina mai se Vaʻaiga atoa o le 200G Optical Transceivers mo Data Center Interconnects

aso: 2020-06-08 tusitala: Gigalight 6668 pine: 200G , QSFP56 , 50G PAM4 , auiliiliga opili

Shenzhen, Saina, Iuni 8, 2020 - Gigalight, o le taʻutaʻua o le lalolagi faʻafouina o opitika fesoʻotaʻiga tisaini, ua faʻalauiloaina se atoa faʻasologa o 200G faʻamaumauga nofoaga ogatotonu transceivers faʻavae luga o le 50G PAM4 DSP tulaga e faʻamalieina ai manaʻoga o le ao faʻatauina tagata faʻatau mo maualuga bandwidth.

O le fou folasia oloa aofia ai:

  • 200G QSFP56 SR4 / AOC — VCSEL leisa, e oʻo atu i le 100m i luga o le OM4 fiber, ma le 5W le maualuga o le taumafaina mana.
  • 200G QSFP56 DR4—4 e le tutusa faʻamalosi EML lasers, e oʻo atu i le 500m (faʻavae) poʻo le 2km (faʻaleleia) i luga o le SMF, ma le 5.5W le maualuga le mana taumafaina.
  • 200G QSFP56 FR4 — faʻamamaina CWDM EML lasers, e oʻo atu i le 2km (tulaga faʻatulaga) poʻo le 10km (faʻaleleia) i luga o le SMF, ma le 7W sili ona faʻaaogaina le laupepa i le faʻatulagaina atoa o le vevela vevela.
  • 200G QSFP56 LR4 — faʻamamaina lasers LAN-WDM EML, e oʻo atu i le 10km i luga o le SMF, ma le 7W le maualuga le taumafaina mana.

Gigalightfou 200G QSFP56 faasologa products i ai ni tulaga lelei i le eletise eletise mamanu, ma e mafai ona mautinoa le leai se faʻasalalauga i le post-FEC ma le 100% FEC margin performance, lea e talafeagai lelei mo faʻamaumauga nofoaga autu.

GigalightE mafai ona vaevaeina i le 200G auala transceiver opitika i le 8-auala 25G NRZ faasologa ma le 4-auala 50G PAM4 faasologa, lea e vaʻavaʻai tagata lava-fuafuaina masini afi masini e faʻafetaui ai manaʻoga o le tele o gaosiga, ma mafai fesoasoani e fausia se mautu fausaga mo le atinaʻe o isi aufaʻamatalaga o nofoaga mo fesoʻotaʻiga 'IT.

E uiga ile GIGALIGHT

GIGALIGHT o se lalolagi atoa optic interconnection design fou na te mamanuina, gaosia ma sapalai auiliiliga opili, gaioiga mataalia galue ma fesuiaiga o vailaau matagofie mo nofoaga autu o fesoʻotaʻiga, 5G uaealesi network, optis transmisi network, and broadcast video network. O le kamupani ave faʻapitoa le aoga o le faʻapitoa mamanu e tuʻuina atu i tagata o loʻo maua ai se tasi-taofi tau-lelei masini feaveaʻi masini.