Gigalight Inotangisa Yakawedzerwa 100G QSFP28 AOC ye High-Performance Komputa

Zuva: 2020-04-14 Author: Gigalight 6944 Tags: 100G QSFP28 eAOC , HPC , High-Performance Computing

Shenzhen, China, April 14, 2020 - Kuti uenzane neiyo High-Performance Computing (HPC) uye High-Frequency Trading (HFT) zvikumbiro, Gigalight ichangoburwa yakateedzera dzakateedzana 100G QSFP28 SR4 /AOC optics. Iyo nyowani products tsigira 25G / 28G pachiteshi uye shandisa OM4 fiber kuti uwane hutachiona hweZero BER pamamita zana pasina FEC. Ipo FEC yakavhurwa, iyo yekufambisa nzvimbo inogona kusvika pamamita mazana matatu. Uye zvakare, tembiricha tembiricha renji inosarudzika.

Gigalight yanga ichirima mumunda we multimode VCSEL pluggable optics (optical transceiver module uye AOC) kwemakore mazhinji. Pakati pavo, iyo data centre AOC multimode chigadzirwa tambo chashanduka kubva kuchizvarwa chekutanga 10G / 40G kuenda ku25G / 100G inova iko kushandiswa kukuru mumusika nhasi. Nechinangwa chechikamu chemusika, Gigalight yakatsanangura uye yakagadzira nhevedzano yeakasiyana 25G / 100G AOC products, inosanganisira kuwedzeredza yakaderera-mutengo lite vhezheni, yakajairwa vhezheni, yakawedzeredzwa imwe-ratidziro vhezheni, uye yakawedzeredzwa mbiri-reti vhezheni. Zvino, Gigalight inogona kupa vatengi vane yakawanda-sarudza vhezheni ye25G AOC Uye 100G AOC, kusanganisira sarudzo yepamusoro yekutengesa.

100G QSFP28 VCSEL plugable Optics

Products Data Rate mutambo FEC Uchishandisa Temperature Range
100GE QSFP28 SR4 / AOC Lite 100GE 5E-6 @ 70m (OM4) on CT
100GE QSFP28 SR4 / AOC (Tsika) 100G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
100GE QSFP28 eSR4 / eAOC (yakavandudzwa) 100G 5E-12 @ 100m (OM4) kure CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
128GFC QSFP28 SR4 / AOC (mbiri -yera) 112G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
128GFC QSFP28 eSR4 / eAOC (mbiri-ratidziro inokwidziridzwa) 112G 5E-12 @ 100m (OM4) kure CT / IT

25G SFP28 VCSEL plugable Optics

Products Data Rate mutambo FEC Uchishandisa Temperature Range
25GE SFP28AOC / SR (standard) 25G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT / IT
25GE SFP28 eSR / eAOC (yakavandudzwa) 25G E-12 @ 100m (OM4) kure CT / IT
5E-6 @ 300m (OM4) on
32GFC SFP28 AOC 28G 5E-6 @ 100m (OM4) on CT
32GFC SFP28 eSR / eAOC (yakavandudzwa) 28G E-12 @ 100m (OM4) kure CT / IT

About GIGALight

GIGALight ndeyepasi rose optical yekubatanidza dhizaini yekugadzira iyo inogadzira, inogadzira uye inopa transceivers optical, makono optical optical uye coherent optical modules ye data centre network, 5G isina waya network, yeanternational transmission network, uye yekuparadzira vhidhiyo network. Iyo kambani inotora zvakanakira zvakasarudzika dhizaini yekupa vatengi imwe-kumisa mutengo-inoshanda Optical network zvishandiso.