КСНУМКСГ CFP2 ЛР4 оптички примопредајни модул

КСНУМКСГ CFP2 ЛР4 10км

GIGALIGHTје 100Г CFP2 ЛР4 оптички примопредајни модул је дизајниран за 100GBASE-ЛР4 Етхернет и ОТН ОТУ4 везе досежу до 10км преко СМФ-а.Набавите Цитат
Карактеристике
aplikacije
Табеле са подацима
Више
Број дела Опис производа
ГФКСНУМКС-СКСНУМКС-ЛРКСНУМКСЦ КСНУМКСГЕ / ОТН CFP2 ЛР4, Л.WDM4, 10км, СМФ, двоструки ЛЦ

КСНУМКСГЕ / ОТН CFP2 ЛР4 - ГФ2-С101-ЛР4Ц

  • 1310nm window cooled EA-DFB ЛД и ПИН РОСА
  • Оперативна брзина преноса података до 112Gbps
  • CFP2 MSA Компатибилан
  • У складу са IEEE КСНУМКС 100GBASE-ЛР4
  • Компатибилно са ОТУ4
  • Удаљеност преноса до 10км
  • Оперативна електрична брзина преноса података до 27.95Gbps
  • КСНУМКС паралелни електрични серијски интерфејс и АЦ повезивање ЦМЛ сигнала
  • Могућности дигиталне дијагностике и контроле у ​​стварном времену МДИО
  • ТКС улаз и РКС излаз CDR ретиминг
  • Хот плуггабле
  • Потрошња енергије <КСНУМКСВ
  • Опсег температура комерцијалног радног кућишта: 0 ° Ц до 70 ° Ц
  • КСНУМКСВ напајање
  • Дуплек ЛЦ посуде
  • У складу са CFP2 MSA спецификација хардвера
  • У складу са CFP MSA спецификација управљања
  • RoHS 2.0 усклађених (без олова)
  • 100GBASE-ЛР4 Етхернет
  • ОТН ОТУ4
  •                         
  •       

    КСНУМКСГ CFP4 СР4 100м

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP4 ЛР4 10км

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP2 СР10 400м

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP2 ЕР4 40км

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP2 до QSFP28 Адаптер

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP СР10 400м

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP ЛР4 10км

     
  •       

    КСНУМКСГ CFP до QSFP28 Адаптер

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP28 ЛР4 10км / 20км

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP28 ЕР4 Лите 30км / 40км

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP28 ЕР4 (мапа пута)

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP28 ЗР4 (Мапа пута)

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP+ СР4 400м

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP+ ЛРКСНУМКС

     
  •       

    КСНУМКСГЕ / ОТН QSFP+ ЕРКСНУМКС

     
  •       

    КСНУМКСГ SFPКСНУМКС СР

     
  •       

    КСНУМКСГ SFPКСНУМКС ЛР

     
  •       

    КСНУМКСГ SFP++

     
  •       

    КСНУМКСГ SFP+

     
  •       

    10Г БиДи SFP+

     
  •       

    КСНУМКСГ КСФП

     
  •       

    КСНУМКСГ БиДи КСФП

     
  •       

    КСНУМКСГ SFP

     
  •       

    КСНУМКСГ SFP

     
  •       

    КСНУМКСМ SFP

     
  •       

    КСНУМКСМ SFP

     
  •       

    БиДи SFP

     
  •       

    CSFP

     
  • Набавите Цитат

    име*
    Email*
    Компанија*
    телефон
    производ*