Оптички Трансивери
Активни оптички каблови
Директни прикључни каблови
МПО каблирање високе густине
Пасивне оптичке компоненте
Кохерентна оптичка комуникација
СДИ / ХДМИ / УСБ Оптика

Индустријски КСНУМКСГ СФПКСНУМКС СР (КСНУМКСм)

Gigalight industrial 25G SFP28 SR optical transceiver (GSS-MPO250-SRT) is designed for Data Center 25GBASE-SR Ethernet and 5G Fronthaul CPRI/eCPRI links reach up to 70m (OM3) or 100m (OM4) over Multi-Mode Fiber (MMF). Контактирајте продајом
Карактеристике
aplikacije
Табеле са подацима
Слично
▪ СФПКСНУМКС облик фактора
▪ Модул примопредајника у пуном дуплексу
▪ КСНУМКСнм ВЦСЕЛ ласер и ПИН фото детектор
▪ Унутрашњи ЦДР на каналима предајника и пријемника
▪ Усклађен са СФПКСНУМКС МСА и ИЕЕЕ КСНУМКСби КСНУМКСГБАСЕ-СР
▪ У складу са ЦПРИ / еЦПРИ спецификацијама
▪ Брзина преноса података до КСНУМКСГбпс
▪ Досегните КСНУМКСм (ОМКСНУМКС) или КСНУМКСм (ОМКСНУМКС) преко ММФ-а
▪ Потрошња енергије <КСНУМКСВ
▪ Дуал ЛЦ посуде
▪ Радни температурни опсег од -КСНУМКС ° Ц до + КСНУМКС ° Ц
▪ Једно напајање КСНУМКСВ
РоХС усаглашен (без олова)
▪ Мреже КСНУМКСГБАСЕ-СР Етхернет дата центра
▪ ЦПРИ / еЦПРИ КСНУМКСГ Фронтхаул мреже
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ КСФПКСНУМКС СРКСНУМКС (КСНУМКСм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ КСФПКСНУМКС ЦВДМКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ КСФПКСНУМКС КСНУМКСВДМ-КСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ СФПКСНУМКС ЦСР (КСНУМКСм)

     
  •       

    Индустријска КСНУМКСГ СФПКСНУМКС ЛР (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријска КСНУМКСГ ЛВДМ СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ СФПКСНУМКС ЕР Лите (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријска КСНУМКСГ ЛВДМ СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ ЦВДМ СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ ДВДМ СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ БиДи СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустриал КСНУМКСГ БиДи СФПКСНУМКС (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ ЦВДМ СФП + (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ ДВДМ СФП + (КСНУМКСкм)

     
  •       

    Индустријски КСНУМКСГ ДВДМ СФП + (КСНУМКСкм)

     
  • Контакт

    Хвала на посети. За потребе волумена, пошаљите нам ваше захтеве. Ускоро ћемо вам одговорити.

    Продајна подршка: салес@гигалигхт.цом

    Твоје име*:
    vaša емаил*:
    предмет*:
    Позовимо те*:
    Порука: